Зовнішнє і внутрішнє оформлення супермаркета Molli

З чого розпочинається великий проект? Звичайно ж, з першої зустрічі із Замовником, що і сталося 12 січня 2009 року. З цієї миті до відкриття супермаркету “Molli” в м. Черкаси пройшло трохи більше п’яти місяців. П’ять місяців серйозної, творчої, професійної роботи, побудованої на повній довірі між Замовником і Виконавцем. Роботи, де підрядники були партнерами, об’єднаними спільною метою. РГ “Фламінго” виконувала комплексне оформлення фасаду і оформлення інтер’єру – від розробки дизайну і оформлення дозвільних документів до втілення проекту в життя. А починалося все з багатогодинної бесіди із Замовником, заповнення бриф-листа і фотосесії об’єкту, який в недалекому майбутньому повинен був перетворитися на сучасний супермаркет.

Встановлення металевого каркаса

Так от, завдання прийняте. Почалася злагоджена робота механізму, що складається з різних служб нашого підприємства : менеджерів, дизайнерів, технологів, конструкторів, логістів, оформлювачів, слюсарів, монтажників…

Дуже допоміг досвід оформлення мережі супермаркетів СПАР по усій Україні.

Довго і копітко працювали над дизайном фасаду. Опрацьовувалося багато варіантів кольорового рішення і чіткого зонування. Важливо було врахувати усі конструктивні особливості об’єкту.

Розробка дизайна фасада, інтер’єра

Коли продуманий до найдрібніших деталей дизайн був погоджений із Замовником, приступили до робіт по облицюванню фасаду композитними панелями.

Треба відмітити, що ця технологія дозволяє не лише захистити фасад від дії зовнішнього середовища на довгі роки, а також утеплити приміщення, але і вигідно виділити об’єкт і зробити його впізнаним.

Облицювання фасада композитними панелями

Невід’ємною частиною оформлення фасаду супермаркету є світлова вивіска, яка притягне увагу покупців у будь-який час доби.

У вивісці “Molli” були використані два види підсвічування:

 • неон;
 • енергозберігаючі модулі.

В період експлуатації це значно знижує споживання електроенергії, що є важливим чинником для замовника.

Монтаж вивіски, оформленння вітрин

Важливим елементом інтер’єру торгового залу є система навігації: покажчики товарних груп, інформаційні планшети, таблички, повно кольорові панно, які у нас вийшли яскравими, привертаючими увагу і функціональними. Основне завдання системи навігації – полегшити пошук потрібного товару на полиці, направляти рух покупців в залі, що призводить до збільшення об’ємів продажів.

Оформлення інтер’єра супермаркета

Завершальним етапом стала розробка поліграфії для анонсування відкриття супермаркету «Molli».

Розробка фірмового стиля

Ця подія була помічена черкащанами, про що говорить відвідуваність магазину і об’єми продажів. Замовник задоволений нашою роботою.

У скарбничку РГ «Фламінго» додався ще один яскравий, вдалий і значимий проект!

Здача готового проекта, открытие

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення