Друк, виготовлення листівок, флаєрів

Листівки, флаєра найпопулярніша друкарська продукція для виставок, презентацій і прямих продажів, які дозволяють в найкоротші терміни притягнути увагу потрібної аудиторії. Досить часто рекламні листівки поєднують декілька функцій: прайс, карту проїзду до компанії і, власне, рекламну частину листівки.

За рахунок цього, рекламні листівки корисні в самих різних ситуаціях: роздача в місцях масового скупчення потенційних клієнтів, прайс і пам’ятка про відвідування офісу і т. д.

Для друку листівок, ми використовуємо завжди якісний матеріал, з різними відтінками і різноманітними видами: глянсовий папір, матовий папір, льон, калька, картон, фактурний папір.

Рекламні листівки, флаєра - виготовлення, друк

РГ «Фламінго», також, надає послуги обробки після друку: ламінація матовою і глянсовою плівками, суцільна і вибіркова УФ-лакіровка.

Рекламна група «Фламінго» друкує листівки формату А4, А5, А6, і єврофлаєрів 99х210 мм. Також, друк листівок можна виконати в менш поширених форматах В4, В5, В6. У нас, можливий дво- та односторонній друк листівок.

Завдяки фотомонтажу, виконаному нашими дизайнерами, Ви вже на стадії затвердження макету зможете побачити, як виглядає Ваша листівка чи флаєр. Для цього досить надати нам вимоги і побажання по листівці.

Друк листівок, флаєрів Київ

Виготовлення листівок (друк листівок, флаєрів) в Києві і Черкасах – один з напрямів роботи РГ «Фламінго» по виробництву поліграфії. Ми виконуємо виготовлення листівок незалежно від їх складності. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Ознайомитися з усіма видами поліграфії, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту – друк поліграфії.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення