Панель кронштейни: двохсторонні консольні вивіски

Вивіска кронштейн досить часто застосовується для розміщення на торці будинку, стовпі, або ж безпосередньо біля самого входу. З огляду на велике скупчення зовнішньої реклами різноманітних торгових точок і офісів в одному місці, консольна вивіска часто приходить на допомогу. Розміщуючись на опорі за допомогою кронштейну, вивіска розташовується таким чином, що її помітно відразу з двох напрямків руху, а також знаходиться безпосередньо в полі зору перехожих. Вивіску консоль можна розглядати в декількох варіантах використання, які тісно переплітаються один з одним.

Вартість, ціна світлових вивісок панель-кронштейн, двосторонніх вивісок (без ПДВ)

Світлова консольна вивіска LK 500х500 мм

Купити консольну вивіску світлову LK 001 500х500 мм

Розмір: 500х500х120мм.
Артикул: LK-500500

4900грн.

Світлова консольна вивіска LK 600х600 мм

Замовити консольну вивіску світлову LK 002 600х600 мм

Розмір: 600х600х120мм.
Артикул: LK-600600

5870грн.

Світлова консольна вивіска LK 700х700 мм

Замовити консольну вивіску світлову LK 003 700х700 мм

Розмір: 700х700х120мм.
Артикул: LK-700700

6900грн.

  Оформлення замовлення  Вартість, ціна світлової консольної вивіски

  Ціни вказані без ПДВ.

  Матеріал виготовлення: акрил (оргскло), ПВХ

  Зображення: широкоформатний друк на плівці

  Увага! Ціна світлової вивіски залежить від багатьох чинників:

  матеріали виготовлення;
  розмір виробу;
  дизайн;
  спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

  Щоб дізнатись точну вартість, ціну світлової торцевої вивіски по Вашим параметрам, а також отрамати безкоштовну консультацію, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

   Запит на розрахунок   Вивіска консоль для навігації

   Візуальний знак, який ви розміщуєте за допомогою кронштейну на стіні будівлі, або ж на стовпі, розташованому поруч з вашим закладом може стати важливим елементом навігації для вашого бізнесу. За рахунок можливості використання двох площин для розміщення інформації – ви збільшуєте охоплення потенційних клієнтів, інформуючи їх про ваше розташування. Крім пішоходів, консоль добре працює, як навігаційний знак для водіїв. Розташувавши таку вивіску на стовпі при дорозі зі стрілкою до вашого закладу, ми зможете допомогти вашим відвідувачам легко і швидко вас знайти.

   Кронштейн, як додатковий елемент зовнішньої реклами

   Можливо, ви вже замовили собі світлову вивіску, об’ємні букви, оформлення фасаду і вітрин раніше, але в зв’язку з великою конкуренцією вирішили посилити її ефект, тоді двостороння вивіска відмінно для цього підійде. Виконаний в загальному стилі візуальний знак стане прикрасою вашої вхідної групи, а також виділитися серед маси інших закладів. Ви можете вибрати різні варіанти консольної вивіски, в залежності від підсвічування, вона може бути:

   • світловий консоллю, з внутрішньою підсвіткою світлодіодами;
   • несвітлової вивіскою, яка в темний час не використовується, або використовує підсвічування від входу і навколишнього середовища.

   Панель кронштейн, двостороння консольна вивіска для магазина

   Також ви можете замовити різноманітні форми кронштейна. Вибираючи дизайн такої вивіски, ви можете зупинитися на геометричній формі – прямокутник, коло і т.д., або вибрати більш креативний варіант, наприклад фігуру, яка характеризує ваш вид діяльності.

   Варіанти стандартних видів кронштейних вивісок

   Напевно ви часто зустрічали такі вивіски в вашому місті. Найчастіше вони висять біля аптек у вигляді хреста, або ж біля банку, виконуючи функцію вивіски з курсом обміну валюти. Перевага таких вивісок перед іншими замовленнями в тому, що на дизайн витрачається мінімальна кількість часу, що значно скорочує терміни виготовлення.

   Для того щоб замовити двосторонню вивіску кронштейн, зверніться до наших фахівців. Якщо вас цікавить вартість вашої вивіски, або створення персонального унікального дизайну, наші фахівці з радістю вам в цьому допоможуть. Будемо раді співпрацювати з вами по кожному з наших видів діяльності. Звертайтеся до нас прямо зараз!

   Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

    Ваше ім’я *
    Ваш e-mail *
    Номер телефона
    Повідомлення

    * - поля обов’язкові для заповнення

    Чат с менеджером
    Telegram
    Авторизація
    *
    *
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю

     Замовити зворотній дзвінок

     * - поля обов’язкові до заповнення