Ростові фігури, боді стенди

Крім зовнішньої реклами, яка використовується на фасаді, для залучення уваги клієнтів використовуються різноманітні окремостоячі конструкції. Серед мобільних виробів найчастіше використовують штендери і ростові фігури. Ці види зовнішньої реклами виконують одну функцію, але мають різний зовнішній вигляд. Крім зовнішнього застосування, кожну мобільну конструкцію можна використовувати і в інтер’єрі, наприклад на виставках, або у великих торгових центрах. Давайте окремо розглянемо кожен варіант цього виду візуального знака.

Вартість, ціна ростової фігури

Увага! Ростові фігури – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

кількість виробів (принцип: чим більше виробів в замовленні, тим менша ціна за 1шт.);
матеріали виготовлення;
розмір виробу;
дизайн і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну ростової фігури, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

Запит на прорахунокВиготовлення ростових фігур, боді стендів

На відміну від штендера – ростові фігури не завжди виготовляються зі спеціальним рекламним полем. Воно їм і не потрібно. Ростова фігура – це окремо розташована рекламна конструкція, виконана у вигляді людини, персонажа кіно, або живого предмета. Сам зовнішній вигляд боді-стенду вже реклама, так що зазвичай його доповнюють тільки невеликою стрілкою, що вказує напрямок, або ж табличкою з назвою закладу. Ми поділяємо ростові фігури на два види:

  • ростові фігури для зовнішнього застосування – виготовляються з композиту, в них використовується додатковий каркас і обтяжувач, для додання конструкції стійкості в різних вуличних умовах;
  • ростові фігури для інтер’єрного застосування, наприклад виставки – можуть виготовлятися з ПВХ, в якості каркасу використовується одна металева труба, а також звичайна основа, без додаткової ваги.

Фігурний штендер - ростова фігура

Ми пропонуємо створити креативний дизайн і виготовити для вас будь-яку ростову фігуру в залежності від ваших побажань і роду діяльності вашої організації.

Рекламний штендер, мимохід, спотикач

Тротуарна установка – виносна рекламно-інформаційна конструкція, ефективний і не дорогий вид зовнішньої реклами. Рекламна інформація на штендері розміщується на площині з одного або двох сторін. Даний знак зазвичай використовується як виносний інформаційний щит, на якому розміщується інформація про товар і послуги підприємства. Як видно з різноманітності назв цього виробу – шнендер призначений, в буквальному сенсі, для того щоб об нього спіткнулися і прочитали вашу рекламну інформацію.

Штендер скріпка, тротуарна установка

Насправді, існує безліч варіантів виконання тротуарних установок, але незмінним залишається велике рекламне поле, на якому розміщується вся необхідна інформація. Для виготовлення штендера в якості лицьової панелі, на якій розташовується реклама, найчастіше використовують оцинковку, на яку накочується самоклеюча плівка з надрукованим зображенням.

Є правило, що перебір – це теж погано, але додаткова реклама у вигляді штендера або ростової фігури буде елегантним і м’яким доповненням до вашої вивіски. Замовити тротуарку і ростову фігуру, ви можете звернувшись до наших фахівців прямо зараз. Вони будь-яким зручним для вас способом проконсультують вас з приводу дизайну, ціни і матеріалів виробу. Ви можете замовити мимохід або боді-стенд по всій Україні.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я *
Ваш e-mail *
Номер телефона
Повідомлення

* - поля обов’язкові для заповнення

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю

Замовити зворотній дзвінок

* - поля обов’язкові до заповнення