Друк банера

Простота у виготовленні, широкий спектр застосування в інтер’єрній і зовнішній рекламі, низька вартість готової продукції, відсутність обмежень в розмірі – ось чому друк банерів такий популярний у наш час.

Найпоширенішими видами рекламної продукції на основі широкоформатного друку на банері – є рекламні панно, перетяжки, брендмауери, плакати. Їх доля замовлень може порівняється і замовленнями на виготовлення вивісок! Особливо популярний широкоформатний друк на банерній сітці. Основні технологи – це друк чорнилом на основі сольвенту. Середній термін експлуатації таких виробів в міському середовищі – 2 – 3 роки.

Друк, виготовлення банерів - литий і ламінований банер

Вартість, ціна банера

Увага! Банери – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

розмір виробу;
дизайн;
кількість люверсів.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну рекламного банера, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на розрахунок  Литий і ламінований банер

  Основні види матеріалів використовувані для широкоформатного друку – це литий і ламінований банери.

  Литий банер відрізняється від ламінованого більшою міцністю, та він менш схильний до трансформації.

  Сфера використання литого банера – зовнішня реклама з терміном експлуатації (поза приміщенням) від 2-х місяців і більше. Оскільки литий банер краще тримає форму, його доцільно застосовувати для виготовлення конструкцій великого формату. Такі рекламоносії краще використати у великих містах, тому що архітектура більшості мікрорайонів дозволяє переглядати вивіски з великих відстаней. Таким чином, кількість рекламоконтактів збільшується у декілька разів.

  Ламінований банер добре підходить для невеликих форматів виробів, вживаних усередині і зовні приміщень. Частіше увесь такий банер використовується для виготовлення вуличних перетяжок, акційних плакатів, виставкових панно і т. д. Основною перевагою ламінованого банеру, перед литим, являється вартість (різниця в ціні складає 30 – 40%).

  Що ж до банерної сітки, то це ідеальний варіант, з точки зору симбіозу ціни і якості, для розміщення реклами на вітринах, а також прикриття будівельних майданчиків. За рахунок перфорованої структури банерної сітки, зберігається доступ світла всередину приміщення або іншого простору.

  Друк банерів Київ, Черкаси

  РГ «Фламінго» може запропонувати клієнтам повний спектр виготовлення рекламної продукції на основі технологій широкоформатного друку в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та всій Україні. Уся продукція виготовляється на власному устаткуванні, що має велике значення для формування кінцевої вартості виробу. По заявці клієнта, власна бригада готова зробити монтаж рекламної конструкції будь-якої складності, на будь-якій висоті і у будь-якій точці України. Дзвоніть, ми завжди готові допомогти!

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення