Таблички: адресні, інформаційні, офісні

Адресні таблички

Впевнений, що не знайдеться ні одного господаря, який скаже, що йому байдуже як виглядає його житловий будинок, офіс або магазин. А так, як адресна табличка є його важливою складовою, то виглядати вона повинна відповідно.

Рекламна група «Фламінго» виготовляє адресні таблички і будинкові знаки в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині та всій Україні тільки з якісного матеріалу, не підвласного, довгий час атмосферним діям:

 • пластик ПВХ;
 • композитний алюміній;
 • полістирол;
 • самоклеюча плівка «ORACAL»;
 • акрил, оргскло.

Адресна табличка, будинковий знак

Виготовлення адресних табличок

Існує дві технології виготовлення адресних табличок. Це графічне і рельєфне нанесення зображення на пластик або композитну панель. Також для особливо вимогливих клієнтів, ми можемо запропонувати виготовлення світлових адресних табличок. В якості підсвічування світлових адресних табличок, ми застосовуємо такі економічні джерела світла, як світлодіодні модулі. Останнім часом, все більша перевага віддається саме світлодіодам, передусім із-за економічного споживання електроенергії.

Зробити замовлення не складе ніяких труднощів. Вам досить зв’язатися з нашим менеджером, зробити заявку, визначитися з технологією і дизайном. І ваше замовлення буде виконано якісно і в терміни, що влаштовують вас.

Оскільки будинкові знаки повинні поєднуватися з фасадом будівлі і загальним виглядом вулиці, їх дизайну варто приділити увагу.

Завдяки фотомонтажу, виконаному нашими дизайнерами, Ви вже на стадії затвердження макету зможете побачити, як виглядає адресна табличка на Вашому об’єкті. Для цього досить надати нам вимоги і побажання по табличці, а так само фото місця її розташування. Таким чином, Ви візуально зможете оцінити усі переваги Вашої адресної таблички, при тому, що вона навіть не знаходиться на етапі виробництва.

Незалежно від того, де Ви замовлятимете дизайн і виготовлення адресної таблички, ПАМ’ЯТАЙТЕ, що цим повинні займатися фахівці з великим досвідом, які дають гарантію на конструкції, матеріали і несуть повну відповідальність перед міською владою за установку і пост обслуговування!

Виготовлення офісних табличок

Вони невід’ємна частина будь-якої організації, або заводу. Завдяки ним ми завжди можемо знайти потрібний кабінет у державній організації, або у величезному бізнес центрі. Офісні таблички – незамінний орієнтир, як для самих співробітників, так і для гостей. Новій людині може бути, досить складно орієнтуватися серед великої кількості кабінетів, ви значно полегшите її навігацію, якщо замовте таблички:

 • на кабінет директора;
 • на бухгалтерію;
 • для різних відділів фірми;
 • для складу;
 • для їдальні та інше.

Залежно від ваших побажань, таблички можуть бути плоскими – з ПВХ, або композиту, об’ємними – з бортами, або ж в профілі Nelson – для додання офісної табличці стилю. Також ви самі можете вибрати форму для вашого візуального знака – вони можуть бути прямокутними, круглими, або будь-якого іншого дизайну, який підкреслить особливості вашого закладу.

Інформаційні таблички

Від початку, офісні та адресні таблички також можна віднести до інформаційних, оскільки вони надають людям інформацію про назву вулиць і номерів будинків, а також місце розташування того чи іншого кабінету. Але існують і інші види інформаційних табличок. Найпоширеніші з них:

 1. Таблички з режимом роботи. Найпоширеніший вид візуального знака для магазинів, банків, ресторанів, державних установ. Можуть бути прямокутної форми, фігурні. Також, згідно з вашим стилем, ми можемо запропонувати вам плоску або об’ємну табличку, а також табличку в профілі Nelson.
 2. Підвісна табличка «Відчинено-Зачинено». Замість, або разом з графіком роботи, на дверях закладу можна побачити підвішену табличку, де на одній стороні написано «Відчинено», а на другий «Зачинено».

Виготовляються такі таблички зазвичай з ПВХ, або композиту. Для зображення використовується повнокольоровий друк або аплікація с/к плівкою.

Вартість, ціна таблички

Увага! Таблички – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

кількість виробів (принцип: чим більше виробів в замовленні, тим менша ціна за 1шт.);
матеріали виготовлення;
розмір виробу;
дизайн;
спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну таблички, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на розрахунок  Виготовлення табличок Київ

  Виготовлення табличок в Києві – один з головних напрямів роботи групи компаній «Фламінго» по виготовленню рекламних виробів. Ми виконуємо виготовлення адресних табличок незалежно від їх складності. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи групи компаній «Фламінго».

  Цікавих і креативних проектів Вам, дорогий відвідувач нашого сайту!

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення


   Портфоліо:


   показати всі роботи...

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення