Система навігації: міська і навігація в магазині

Система навігації – зручний і функціональний вид інетр’єрної і зовнішньої реклами, який допоможе вашим клієнтам знайти вас серед великої різноманітності магазинів і офісів, а також легко орієнтуватися у великому торговому або бізнес центрі. Надавши вашим клієнтам зручну навігацію, ви не тільки допоможете їм не пройти повз, а й підвищите ваш статус в їхніх очах.

Навігація може мати різноманітний зовнішній вигляд, а також бути виконана у вигляді різних візуальних знаків. Ми розглянемо декілька найпопулярніших виробів, які використовують в якості покажчиків напрямку.

Система навігації в магазині, офісі

Вартість, ціна системи навігації

Увага! Елементи системи навігації – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

матеріали виготовлення;
розмір виробу;
дизайн;
спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну системи навігації, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на розрахунок  Навігаційні таблички для внутрішнього і зовнішнього застосування

  Таблички можуть використовуватися не тільки в якості інформаційного знаку на дверях. Виготовивши їх у формі стрілки, або ж просто нанісши зображення стрілки на лицьову панель, ви отримаєте компактний та зручний навігаційний знак. На вулиці такий виріб легко можна розмістити на фундаменті будівлі, ліхтарному стовпі, або ж замовити табличку на опорі, яка буде розміщуватися недалеко від вашого закладу. Всередину торгового центру, в якому розміщується велика кількість магазинів, або ж в супермаркет, щоб допомогти знайти потрібний відділ, можна виготовити навігаційну табличку, яку легко можна помістити на стіну, або підвісити над проходом.

  Стенди з вказівниками напрямку

  Такі приклади зовнішньої реклами ми часто зустрічаємо в державних установах, поліклініках, бізнес центрах. Із їх допомогою можна поінформувати відвідувачів про місце розташування того, чи іншого офісу, графіка прийому лікаря, або ж розмістити інформацію про фірми в залежності від поверху. Для бізнес центрів, в яких часто змінюються орендарі, можна виготовити стенд зі змінними панелями, для зручності розміщення свіжої інформації. Навігаційний стенд можна розмістити в холі будівлі, на поверсі, або ж на вулиці, при вході в приміщення.

  Міська, туристична система навігації

  Навігаційні планшети

  Якщо таблички занадто маленькі для ваших потреб, а стенд, навпаки, займає надто багато місця, ви можете замовити інформаційний планшет. Такий знак може допомогти розмежувати відділи в супермаркеті, за допомогою відповідного малюнка, або ж виступати декоративною прикрасою приміщення, яка ще й інформує покупців про продукцію в даному відділі. Не будемо забувати, що на такий вид зовнішньої реклами можна нанести зображення стрілки, щоб ще точніше вказати клієнтам про місцезнаходження бажаного продукту.

  Замовити виготовлення навігації для вашого торгового центру, офісної будівлі, або супермаркету, ви можете, зв’язавшись з нашим менеджером. Він відповість на всі питання з приводу дизайну, ціни, матеріалів, а також термінах виготовлення, і способах доставки.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення