Про групу

Рекламна агенція Фламінго

Рекламна група «ФЛАМІНГО» є рекламною агенцією, що пропонує цілий спектр рекламних послуг. Можливо, ми могли б називати себе рекламною агенцією повного циклу, адже у нас є відділ роботи з клієнтами, професійна група дизайнерів, власна виробнича база (1200 м. кв.) з сучасним устаткуванням, ділянка широкоформатного друку, центр оперативної поліграфії, а головне – наші клієнти, багато з яких з нами з початку основи фірми вже більше 20-ти років.

Але у світі реклами є ще дуже багато напрямів і не можливо обійняти неосяжне, та і чи варто бути наполовину профі. Упевнені – ні.

Виготовлення зовнішньої реклами
Широкоформатний друк

ЯКІСТЬ, ПРАВИЛЬНА ВАРТІСТЬ, ОПЕРАТИВНІСТЬ, ПАРТНЕРСТВО. Можливо, хтось скаже: «Банальність», мовляв: «Знаємо, чули». Для недовірливих спробуємо пояснити, що для нашої рекламної агенції означають ці слова.

ЯКІСТЬ – це робота, за яку не соромно, і якщо навіть сталася помилка, то вона має бути виправлена в самі найкоротші терміни. Якщо це дизайн, він має бути професійним з точки зору реклами і поставлених завдань. Якщо вивіска, то вона має бути надійною(наші вивіски, яким більше 10 років, – не рідкість), і гармонійно вписуватися в архітектуру або інтер’єр будівлі (доказ – наше портфоліо і дипломи).

ОБГРУНТОВАНА ВАРТІСТЬ – обґрунтована ціна пропонованих послуг. Повірте, ніхто зараз не женеться за надприбутком, не ті часи, але і працювати безкоштовно навряд чи хтось буде. Тому в основі будь-якої ціни лежать технологія, використовувані матеріали і трудовитрати, необхідні на виготовлення. Нам неодноразово доводилося переробляти вироби наших колег, виготовлені з порушенням технологій. То пластик на вивіску для зовнішнього застосування встановлений набагато дешевший, інтер’єрний, то широкоформатний друк не призначений для застосування на вулиці і під впливом ультрафіолету вигорає… У нашій агенції Ви завжди можете отримати декілька варіантів технологічного рішення Вашого виробу. А це означає, що у Вас завжди є вибір в ціні. По Вашому запиту наші співробітники детально пояснять усі переваги і недоліки того або іншого варіанту.

Виготовлення бізнес сувенірів
Розробка дизайна

ОПЕРАТИВНІСТЬ – це не лише позаурочна робота, але і швидке ухвалення рішень. Неодноразово співробітникам рекламної агенції доводилося в авральному режимі вирішувати складні питання, що виникають по ходу проведення проекту : то макет довго затверджувався, то підрядники підвели. Також досить часто, в процесі роботи, клієнтами вносяться коригування, що вимагають в оперативному режимі перегляду організації трудового процесу. А тут без знань рекламних технологій не обійтися. Правильно і своєчасно поставлені питання, частенько, вирішують більше, ніж нерозумна метушня з видимістю організації робочого процесу.

ПАРТНЕРСТВО! Більшість клієнтів, які хоч раз розмістили у нас замовлення, залишаються нашими партнерами на роки. Ми завжди намагаємося увійти в становище наших клієнтів з точки зору зниження ціни, відстрочення платежу, консультації і так далі. Серед наших партнерів є організації, які, як і ми, успішно працюючі в рекламі. Багато хто з них представлений в проекті «Рекламний клуб – КРЕК». Насправді, не так складно бути корисним один одному, необхідно просто бути відкритим і готовим до конструктивного діалогу.

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення