Ефективна світлова вивіска – запорука успіху Вашого бізнесу

Світлова вивіска з об’ємними літерами для м’ясного магазинаСвітлова вивіска – це не тільки один з найпоширеніших видів зовнішньої реклами, а і первинний інструмент для:

 • залучення нових клієнтів,
 • їх орієнтування серед великої кількості Ваших конкурентів,
 • а також створення позитивного іміджу Вашого підприємства.

У заголовку статті ми позначили два ключових поняття – ефективна вивіска і як вона може вплинути на успіх будь-якого бізнесу. Розберемо ці моменти по черзі.

Ефективна світлова вивіска

Для того щоб візуальна реклама коректно виконувала свої функції, вона повинна відповідати декільком основним правилам.

Будь-який знак повинен бути читабельним. Не важливо, наскільки ваша реклама приваблива, якщо перехожий не зможе її прочитати – вона не викличе належного ефекту. Тому, підбираючи шрифт, важливо керуватися не тільки його привабливістю, або фактором «не такий, як у всіх», а й його практичністю.

Світлові об’ємні літери - вивіска магазина спортивного одягу і взуттяСвітлова реклама повинна бути справною. На жаль, досить часто можна зустріти вивіски, у яких перегоріли деякі світлодіоди, тріснула передня панель, або відходить плівка. Для власника бізнесу – це може бути зайвими витратами, але для перехожого така вивіска стане не тільки менш привабливою, а й може наштовхнути на думки про другосортність закладу, або його закриття.

Зовнішня реклама повинна виглядати доцільно. Це включає в себе ряд факторів, пов’язаних як з дизайном, так і з розміщенням візуальних символів. Правильний підбір кольорів і розміру допоможе перехожому правильно і швидко ідентифікувати Вас. Психологія кольорового сприйняття показує, що грамотний підбір палітри дозволить залучити більше споживачів. Що стосується розміщення, то тут все дуже просто. Вашу вивіску має бути видно, а також вона повинна гармонічно поєднуватися з архітектурою і навколишнім середовищем.

Після того, як Ви дізналися, якою має бути ефективна вивіска, можна приступати до пояснення – як вона вплине на успіх бізнесу.

Рекламна вивіска – незамінний інструмент бізнесу

Фасадна світлова вивіска для салона красиДля наочності, розглянемо ситуацію від зворотного. Є два друга – один чудовий кухар, інший має навички управління бізнесом. Скооперувавшись, вони вирішують відкрити ресторан. Чоловіки знайшли відмінне приміщення, облаштували кухню, загальний зал, барну стійку, закупили продукти, найняли персонал. Але клієнти не йдуть. Друзі вирішили використовувати «сарафанне радіо» і розповіли про свій ресторан друзям і родичам. Шеф кухар особисто привів батьків, а керуючий свого приятеля, але на цьому наплив відвідувачів закінчився. Розпитавши близькі, чому ж ті не прийшли, вони отримали одну відповідь «Не змогли вас знайти».

Вихід був один – потрібно було повісити якийсь розпізнавальний знак. Керуючий пішов в рекламне агентство і звернувся до них по допомогу. Йому було запропоновано кілька яскравих і привабливих варіантів, але вони були дорогими. Після довгих переговорів і обговорень, вони зупинилися на скромній, але не дорогий вивісці. Після того, як вона була змонтована, в ресторані з’явилися перші клієнти, але їх було дуже мало. Почувши музику, друзі вийшли на вулицю і побачили, що навпроти них відкрився новий ресторан. Над його входом висів яскравий лайтбокс, вхід прикрашали кульки, а сама будівля була тематично оформлено. Біля того ресторану юрбилася купа народу, всі хотіли подивитися на новинку.

Комплексне рекламне оформлення фасада, вхідної группи супермаркетаПроаналізувавши ситуацію, вони знову звернулися в рекламне агентство, але на цей раз зробили все по їх рекомендації. Дуже скоро, щоб потрапити в їх ресторан, потрібно було відстояти чергу, а чутки про їхню кухню вийшли навіть за межі міста. Висновок: навіть якщо Ваш товар або послуги в рази краще, ніж у конкурентів – це не гарантує потік клієнтів, поки вони про Вас не дізнаються.

Як видно з цієї історії, виготовлення світлової вивіски – це необхідність для будь-якого бізнесу. Але є і хороші новини. Вам не потрібно самостійно вирішувати всі питання щодо дизайну, розміщення та інших нюансів. Для створення ефективної реклами, Ви можете звернутися в професійне рекламне агентство, а приклади наших світлових вивісок ви можете знайти на нашому сайті. Почніть будувати свій бізнес правильно.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення