Фламінго 15 років

9 вересня Рекламна група «Фламінго» святкувала своє 15-річчя

РГ Фламінго - 15 років

Цілий тиждень ми приймали поздоровлення від наших дорогих замовників, партнерів, знайомих і друзів. Ще раз хочеться сказати від чистого серця: «Всім велике спасибі»!.

Ми довго роздумували, як відмітити свій ювілей.

Пропозицій було багато: банкет – банально, застіллям ситі по горло. Хотілося щось незвичайне, що б, як мовиться: «Для душі і тіла»!. Майже усі співробітники підтримали ідею автопробігу по історичних місцях. Адже Черкащина – це місце, де у будь-якій стороні, у будь-якому напрямі є мальовнича природа, пам’ятники історії і культури. Це і Шевченківські місця, де народився, жив і творив Великий український поет Шевченка Т. Г. – особа, душа і слово України, місце, де покоїться його тіло, як того він заповідав. Черкащина – це географічний центр України; це козачий край; це садиба і усипальня великого політичного діяча, полководця і гетьмана України – Б. Хмелницкого.

Святково прикрасивши машини прапорцями і наклейками, ми рушили в Чигиринський район (Чигирин в 1648-57 рр. був резиденцією Богдана Хмельницького і столицею гетьманської автономії — до 1676). Це унікальне і цікаве місце, де «на кожному кроці» своя хрестоматійна історія.

Автопробіг по Чигиринщині

На Чигиринщині ми відвідали Матренівський монастир. Ті, що бажають помолилися про здоров’я своїх рідних, друзів і близьких їм людей; деякі просто відпочивали на лавці в дивовижному саду монастиря, спостерігаючи за черницями, які займалися своїми буденними справами.

Матрененский монастырь

Дуб ЗалізнякаДалі ми попрямували до тисячолітнього дуба Залізняка (вік пр. 1100 років, росте на території урочища Холодний Яр. Дуб є патріархом українських лісів і одним з природних чудес України. Його обхват пр. 9 м. і висота пр. 25 м. Тільки за останні роки, в ствол дуба блискавка потрапляла 6 разів. Під гілками дуба відпочивали: Богдан Хмельницький, Северин Наливайко, Павло Павлюк, Максим Залізняк, Тарас Шевченко та ін.).

Це найбільший дуб на Україні і один з найбільших дубів в Європі. У кінці 90-х рр. дуб почав усихати, що б його врятувати, навколо ствола на глибину 70 м. закачали спецдобриво, а під корінь дерева закопали декілька дохлих корів). За переказами, цей дуб має магічні властивості: зціляє душі, заряджає життєвою енергією і працьовитістю; об’єднує людей по їх загальних інтересах і, навіть, сприяє втіленню мрії. Тому, біля дуба Залізняка, ми загадали – процвітання фірмі, міцного здоров’я і благополуччя усім співробітникам, а так само їх сім’ям.

За планом, на цьому епізоді, наша духовна частина автопробігу повинна була закінчитися, але сталося непередбачене, але дуже цікаве. По дорозі назад, біля стін монастиря, нам зустрівся справжній козак.

Ця людина до нитки була просякнута націоналізмом і гордістю за свій рідний край, за свою прекрасну Батьківщину. Усі ми, з непідробним інтересом, слухали його історії про землю, на якій стояли. Багато що із сказаного здавалося фантастикою, але ми ще більше переконалися, що живемо в дивовижному і прекрасному місці – в серці України!!!

Зустріч з козаком

На мальовничій поляні, на березі ріки Тясмин, нас чекала тепла осіння погода, каша, юшка, святкові тости, корпоративні ігри, море хороших слів, океан позитиву, багато посмішок і гарного настрою.

Каша, корпоративні ігри для підняття командного духу

Керівники цього року вирішили заснувати нову традицію. Тепер щороку, усі, хто вніс вагомий внесок в розвиток і справу Рекламної групи «Фламінго»; той, хто був працелюбний, кмітливий, креативний, напористий, професійний і відповідальний, залишив відбиток у своїй роботі – ця людина має право залишити свій слід на «Стіні золотих рук».

Золоті руки

Першими щасливцями, чиї відбитки рук були зроблені прямо на природі, стали:

Краці співробітники

 • Ішанічев Сергій (технічний директор).
 • Фабер Інна (художник-оформлювач).
 • Письменний Ярослав (начальник виробництва).
 • Дем’яненко Віталій (бригадир слюсарно-монтажної бригади).

Побажаємо володарям «золотих рук»: «Так тримати»!

Лист в майбутнєНаостанок, усі ті, що бажали написали побажання – «Лист в майбутнє».

Це ще одна нова ідея. Основні бажання, звичайно ж, були адресовані групі «Фламінго». Лист було закупорено в пляшку і зарито.

На цьому наше свято закінчилося, але не закінчилися наші будні, де нас чекає ще більше прагнення бути краще і професійніше.

15 років – це величезний досвід, це випробування часом, це стабільність, упевненість і якість.

Попереду нас чекає маса креативних ідей-рішень, цікавих проектів, нових технологій.

Ласкаво просимо у світ реклами, завжди Вам раді!

Колектив РГ Фламінго на святкуванні 15-річчя

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення