Інформаційні стенди: куточок покупця, споживача

Інформаційні стенди з кишенями (куточки покупця, споживача) вже давно зарекомендували себе в якості одного з найефективніших засобів розміщення інформативних матеріалів, презентацій, реклами в межах безпосередньої досяжності людей. Стенд з кишенями є конструкцією як строгого, так і довільного стилю, конструкцією обладнаною пристосуваннями для зберігання інформаційних листів, брошур, рекламних листівок і прайс-листів.

Яскраві, динамічні вони залучають до себе увагу. У той же час, при мінімумі витрачених на їх виготовлення засобів, вони містять максимальну кількість необхідних відомостей. Зручність стендів полягає в тому, що їх можна розташувати практично у будь-якому зручному місці.

Існує величезна кількість моделей стендів, основною відмінністю яких являється технологія їх виготовлення, продиктована дизайном і сферою застосування. Частенько інформаційні стенди комплектуються елементами розміщення на них роздавальній поліграфії або змінній інформації, в основному це пластикові, акрилові кишені-утримувачі, притискні планки або застібки.

Информационные стенды с карманами

Інформаційні стенди від компанії «Фламінго» – це вироби, якість яких відповідає високим стандартам. У нас, Ви можете замовити стенд, як за індивідуальними характеристиками, так і на основі існуючої бази шаблонів. При необхідності ми розробимо макет стенду за Вашими вимогами і побажаннями.

Вартість, ціна інформаційного стенда

Увага! Інформаційні стенди – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

матеріали виготовлення;
розмір виробу;
вид і кількість кишень;
дизайн;
спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну інформаційного стенда, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на прорахунок  Виготовлення інформаційних стендів Київ

  Виготовлення інформаційних стендів в Києві – багатоступінчастий процес, що вимагає професійного підходу. Виготовлення інформаційних стендів повинне відповідати сучасним технологіям виробництва. Основними видами матеріалів для виготовлення інформаційних стендів є, такі матеріали як: пінокартон, пластики ПВХ, композитні алюмінієві панелі, оргскло. При необхідності стенди можуть бути укомплектовані світлодіодним внутрішнім або зовнішнім підсвічуванням. Для естетичнішого зовнішнього вигляду, при виготовленні стендів, використовуються різні багетові профілі (профіль Nielsen), що надають виробу закінченого вигляду.

  Усі матеріали які використовуються при виготовленні здатні забезпечувати збереження первинного зовнішнього вигляду виробу впродовж досить тривалого часу.

  Важливим чинником є підбір інформаційних даних, які розміщуються безпосередньо на самому стенді. Тут потрібно пам’ятати, що як надлишок, так і недолік інформації може привести до відштовхування інтересу потенційного клієнта. Тому, слід відсіяти надмірність інформації і спробувати, як можна лаконічніше викласти її на стенді, залишивши при цьому чіткість і ясність для розуміння можливим клієнтам.

  Уголок покупателя, потребителя

  Виготовлення куточків покупця, споживача в Києві і Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині, Україні – один з головних напрямків роботи групи компаній «Фламінго» по виробництву зовнішньої реклами. Ми займаємося виготовленням різних стендів незалежно від їх складності. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення