Кубки, статуетки із пластика, акрила

Кубки та статуетки із пластику використовуються в різних заходах змагального характеру – музичних, гумористичних конкурсах, спортивних змаганнях та інших фестивалях. Така нагородна атрибутика – мрія кожного учасника, яка згодом довгі роки буде прикрашати полицю переможця. Якщо ж ви перебуваєте за іншу сторону свята, і вам необхідно все організувати, ми пропонуємо виготовити для вас акрилові кубки, або статуетки, які стануть візитною карткою вашого фестивалю.

Кубки переможцям і призерам для різних змагань

Багато хто в дитинстві, а може і зараз займалися тим чи іншим видом спорту, або іграми в КВН. Деякі перевели захоплення дитинства в професійну діяльність, але від цього бажання дістати заповітний призовий кубок не зменшилося. Вироби із пластику виглядають більш елегантно і менш громіздко, тому часто стандартні кубки з металу стали замінювати на більш привабливий варіант з акрилу. Купити такий сувенір для вашого конкурсу або змагання дуже просто. Ви можете звернутися до наших фахівців, і якщо у вас залишаться сумніви, вони дадуть відповідь на всі ваші питання – по матеріалам, дизайну, термінах виготовлення і ціні, щоб допомогти прийняти правильне рішення.

Призові, нагородні кубки, статуетки із акрила

Корпоративні кубки та статуетки з логотипом, символікою компанії

Нагороду можуть отримувати не тільки учасники змагань і фестивалів. Якщо ви хочете заохотити ваших кращих співробітників, або виділити когось за особливі заслуги – кубки з пластика будуть саме тим подарунком, який змусить співробітника відчувати себе особливим. Виготовлення кубків з акрилу починається зі створення яскравого і цікавого дизайну. Якщо більшість кубків для змагань (будь-то спорт, гумор або музика) вже давно мають стандартний шаблон дизайну, то корпоративні статуетки з логотипом зазвичай суто індивідуальні і вимагають індивідуального підходу. Фото кубків з акрилу в нашому портфоліо допоможуть вам визначитися з напрямок дизайну ваших виробів.

Корпоративні кубки, статуетки з логотипом із пластика

Для виробництва такої нагородної атрибутики можуть використовуватися різні види акрилу – кольоровий, молочний, прозорий, а також елементи з дерева. Залежно від макета і цінової політики, зображення наноситися гравіюванням, термодруком або за допомогою повнокольорового зображення.

Якщо у вас намічається важлива подія і вам необхідні яскраві і привабливі кубки – зверніться до нас вже зараз. Замовивши кубки з акрилу заздалегідь, ви заощадите не тільки свої нерви і час, а й гроші, оскільки, як відомо, за швидкість зазвичай доводиться доплачувати, щоб не постраждала якість. Кубок з дешевого матеріалу, зроблений на швидку руку не відрізняється довгостроковістю і може в непотрібний момент вас підвести, залишити неприємне враження про подію. Звернувшись до професіоналів РА «Фламінго», ви отримаєте команду професіоналів, для яких ваш фестиваль або змагання так само важливе, як і для вас.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення