Об’ємні літери, символи

Об’ємні букви, літери використовуються при виготовленні вивісок для фасаду або як рекламні оголошення. Вони з давніх пір заслужили визнання рекламодавців. Простота у виробництві, умовно низька вартість, і можливість комбінувати з іншими рекламними носіями – усе це пояснює постійний попит на ринку на продукцію такого виду.

Найпоширеніші типи такої зовнішньої реклами — це об’ємні світлові букви з внутрішнім неоновим або світлодіодним підсвічуванням, які використовуються для позначення назви фірми або торгового центру, банку, магазину, кінотеатру тощо.

Вартість, ціна пласких і об’ємних літер

Увага! Пласкі і об’ємні літери – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

матеріали виготовлення;
розмір;
шрифт;
спосіб підсвічення і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну рекламних літер, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

Запит на прорахунокВиготовлення світлодіодних букв Київ, Черкаси

Один з видів успішної зовнішньої реклами – це об’ємні світлодіодні букви. Написи, складені з таких букв, звертають на себе досить уваги, крім того, це відмінний варіант зовнішньої реклами для нашого клімату. Розмір напису з таких букв може варіюватися всього від 5-6 сантиметрів до декількох метрів. Матеріали які використовують при виготовлення підсвічуваних букв: пластик, метал, дерево, пінопласт.

Объемные буквы, символы

Виготовлення неонових об’ємних букв в Києві, Черкасах

Це букви, джерелом освітлення яких служать неонові лампи. Це яскравий і популярний вид рекламного дизайну, в якому в ролі інформаційного носія виступають букви, знаки або логотипи. Так в кінцевому результаті отримуємо привабливу неонову вивіску. Такі букви привертають увагу людей різного віку і різного достатку. Особливо їх не можна не помітити в темний час доби. Погляди людей мимоволі ковзають по напису, що світиться та на довго залишається в пам’яті.

Изготовление объемных букв, символов

Дизайн об’ємних букв у Києві, Черкасах

З об’ємних букв можна створювати нетривіальні, помітні і візуально симпатичні рекламні композиції. Наші професіонали можуть застосовувати, при розробці дизайну і виготовленні об’ємних букв, фірмові шрифти і забарвлення емблеми Вашої фірми. Це дозволить гармонійно вписати вивіску у Ваш фірмовий стиль.

Виготовлення об’ємних букв в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині та всій Україні з використанням нових технологій і різних матеріалів, дозволяє світловій рекламі стати ще успішнішою!

Лице Об’єм
ПВХ ПВХ
Акрил ПВХ
Акрил Акрил
Акрил ALS + Trim профіль
Ткань ПВХ Композит чи оцинковка

Щоб замовити об’ємні літери символи, просто зв’яжіться з нашими менеджерами.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я *
Ваш e-mail *
Номер телефона
Повідомлення

* - поля обов’язкові для заповнення

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю

Замовити зворотній дзвінок

* - поля обов’язкові до заповнення