Друк вітальних листівок і запрошувальних

Листівка – це картка для відкритого листа, частіше привітального характеру.

Запрошення – це різновид листівки, призначений для сповіщення запрошеного про який-небудь захід, з вказівкою часу, місця і іншої подібної інформації. Бувають весільні запрошення, запрошення на ювілеї, запрошення на день народження, запрошення на дитяче свято, запрошення на урочистість, відкриття, корпоративну вечірку і т. п. Бывают:

 • запрошувальні листівки на весілля,
 • запрошувальні листівки на ювілей,
 • запрошувальні листівки на день народження,
 • запрошувальні листівки на дитяче свято,
 • запрошувальні листівки на святкування, відкриття, корпоративну вечірку и т.п.

Привітальна листівка

РГ «Фламінго» виготовляє листівки і запрошення, як стандартного формату (євроформат 200х200мм. з одним бігом), так і інших форматів (за бажанням клієнта). Найчастіше використовують папір крейдований 200 г/м. кв., але можливо використати будь-який інший папір, картон, кальку; а шанувальники ексклюзиву, можуть замовити папір для листівок з каталогу, де представлений величезний вибір дизайнерського картону.

Друкуються листівки і запрошення зазвичай з двох сторін цифровим, рідше, шовкотрафаретним засобом. На лицьовій стороні друкується зображення, що характеризує подію листівки. На внутрішній же частині, друкується інформація про захід (для запрошення) або вітальний текст-побажання (для листівки). В цілях економії, часто замовляють одинарну (без біговки) листівку/запрошення (200х100 мм), а так само зменшених форматів (від А5 до А6). Такі запрошення призначені для сповіщення якого-небудь заходу, який розрахований на велику кількість людей (запрошення на семінар, виставку, вітання від політичних партії і т. д.).

Запрошувальна листівка

Виготовлення і друк листівок, запрошень Київ, Черкаси

Друк листівок і запрошень в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та всій Україні – один з напрямів роботи «Фламінго» по друку поліграфії. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Ознайомитися з усіма видами поліграфії, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту – друк поліграфії.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення