Дипломи, грамоти із пластика, акрила

Диплом з акрилу – це зручний і практичний аналог паперовим грамотам. На відміну від свого побратима, пластиковий диплом більш довговічний і стійкий до впливу зовнішніх факторів – води, сонячного світла, транспортування. Якщо вам необхідно заохотити співробітника, піднести подарунок партнеру або клієнту, або ж у вас намічається конкурсний захід – наші дипломи з оргскла стануть відмінною атрибутикою вашого свята.

Нагородний диплом із акрила, пластика, оргскла

Вартість, ціна дипломів із пластика

Увага! Дипломи, грамоти із пластика (акрила) – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

кількість виробів (принцип: чим більше виробів в замовленні, тим менша ціна за 1шт.);
матеріали виготовлення;
розмір виробу;
дизайн;
спосіб нанесення зображення, написів и т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну дипломів із акрила, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на прорахунок  Корпоративні дипломи з пластика

  Ви хочете заохотити кращого співробітника, або співробітників на день фірми? Або ж сказати спасибі надійним партнерам? Ми пропонуємо розглянути оригінальний корпоративний подарунок у вигляді акрилового диплома. Такий сувенір з логотипом вашої компанії стане відмінним іміджевим ходом, який не один рік буде нагадувати про вас. Нанесене за допомогою гравіювання, або трафаретного друку зображення виглядає не тільки стильно, але і дозволяє диплому не один рік нагадувати людині про приємну подію. За допомогою такої нагороди, ви легко можете виділити співробітника тижня, місяця або року, зробити унікальний подарунок колезі на День народження, або ювілей фірми. Ціни на такі дипломи з акрилу можуть бути різноманітними, залежно від партії замовлення, форми, матеріалу, і способу нанесення зображення. Дізнатися про всі варіанти виготовлення дипломів з акрилу ви можете, звернувшись до наших фахівців.

  Корпоративний пластиковий диплом з логотипом, символікою

  Нагородна атрибутика для різних змагань

  Зазвичай прийнято вважати, що за заняття призового місця в спортивних, гумористичних або музичних змагання люди отримують кубки, але крім цього є різноманітні дипломи за участь, креативність і т.д., які ми пропонуємо виготовити з оргскла. Отримавши таку нагороду, учасник відчує, що його старання не були марними, і наступного разу буде намагатися ще більше, щоб отримати заповітну статуетку. Для того щоб приблизно вирішити, який виріб ви хочете, ви можете подивитися фото дипломів з акрилу в нашому портфоліо. Ви можете замовити диплом з акрилу за власним макетом, або замовити у нас створення персонального унікального дизайну.

  Корпоративні бізнес сувеніри є невід’ємною атрибутикою взаємин з колегами, співробітниками і партнерами. Вибираючи між стандартними бізнес сувенірами, і унікальними, креативними подарунками із пластику, купивши диплом з акрилу – ви зробите правильний вибір. Такий подарунок буде виділятися на тлі інших, а також надовго запам’ятатися завдяки своїй оригінальності і привабливості.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення


   Портфоліо:


   показати всі роботи...

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення