Світлові вивіски, лайтбокси

У наш час реклама є двигуном прогресу. Однією зі складових рекламної справи є зовнішня реклама, і в свою чергу одним з найефективніших видів зовнішньої реклами є фасадні світлові вивіски. Досить різноманітні за своєю формою, кольором, матеріалом, типу підсвічування і способом виготовлення вони дозволяють створити будь-яку рекламу і передати будь-яку інформацію, від назви підприємства, його адреси та графіку роботи, до слоганів, девізів і логотипів. Правильно розташована і цікаво оформлена, рекламна вивіска обов’язково працюватиме на залучення нових клієнтів.

Виготовлення світлових вивісок
поділяється на кілька етапів:

Виготовлення світлових вивісок

 • виробництво корпусу конструкції;
 • виготовлення підсилюючого каркаса;
 • установка підсвічування;
 • графічна складова (художній дизайн).

Вартість, ціна світлової вивіски

Увага! Світлові вивіски – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

матеріали виготовлення;
розмір виробу;
дизайн;
спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну світлової вивіски, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на прорахунок  Основні, найбільш розповсюджені види вивісок

  Не знайшли вивіску, яка Вас цікавить? Існує ще велика кількість світлових вивісок інших конфігурацій. Надішліть нам заявку і наші менеджере підберуть вивіску по всім Вашим вимогам, а також запропонують Вам найбільш оптимальне рішення.

  Наші роботи по виготовленню зовнішньої реклами неодноразово були відзначені високими нагородами і отримували заохочувальні оцінки від провідних професіоналів рекламної справи і компетентного жюрі.Ми пишаємося дипломами та сертифікатами, отриманими нами на різних міжнародних конкурсах. Досягати такого рівня професіоналізму нам допомагають наші фахівці, які виготовляють все самі, не потребуючи послугах сторонніх організацій. У нас найкращі матеріали, хороша техніка і передові технології, що відповідно дозволяє виконати замовлення будь-якої складності дуже швидко і максимально якісно.

  Фасадные световые вывески

  Гарантійне обслуговування рекламних вивісок

  Наша компанія на 100% гарантує вам першокласний нашої продукції, але навіть сама якісна продукція з часом може застаріти. За умовами, передбаченими в договорі з нашою компанією, ми зобов’язуємося проводити гарантійне обслуговування вивісок строком від 1 року до 3-х років залежно від якості використовуваного матеріалу, технології виробництва і типу установки. Ремонт вивісок ми проводимо дуже швидко і за свій рахунок.

  Оформлення та дизайн світлової вивіски

  Рекламна вивіска – це візитна картка вашої фірми, її імідж. І тут головне правильно її оформити. Працюючі у нас дизайнери, зможуть вас зрозуміти і надати вам бажане. Від вас буде потрібно лише фотографія місцевості, де буде розташована ваша вивіска і текстовка (інформація, яка буде розміщена на вивісці). Ми виконаємо всі ваші побажання і переваги. А на затвердження макета ви першими зможете побачити, як вона буде виглядати, і прикрашати ваш, наприклад, магазин.

  І найголовніше, що вам варто розуміти і запам’ятати, що наша компанія несе повну відповідальність перед вами, жителями міста і перед міською владою за якість і надійність установки рекламного об’єкта, а також гарантує його пост обслуговування та ремонт.

  Виготовлення рекламних вивісок у Києві

  Відомо, що ми вже досить давно займаємо свою нішу на київському ринку рекламного бізнесу, але все ще багато робіт проводимо віддалено. Це надає деякого роду незручності, як для наших партнерів і клієнтів, так і для нас самих. За цим, було прийнято рішення про відкриття в Києві нашої філії – РГ Фламінго. Зараз для співпраці з нами Вам варто зателефонувати в наш новий київський офіс, і менеджер надасть Вам гідну увагу і надасть Вам якісну консультацію. Виготовлення вивісок в Києві один з головних напрямків РГ “Фламінго” з виробництва зовнішньої реклами.

  Якщо Ви цінуєте свій час, гроші та бажаєте працювати тільки з майстрами та асами своєї справи, то Вам пряма дорога до нас! Зовнішня рекламна вивіска, зроблена нами, надовго позбавить Вас від проблем, пов’язаних з експлуатацією, приверне нових клієнтів, знизить витрати і призведе до збільшення прибутку.

  Залишилися питання? Телефонуйте за номером або пишіть через форму зворотного зв’язку, і ми відповімо на будь-які з них!

  У Вас є можливість замовити виготовлення світлової вивіски у м.Київ та Київській області в таких населених пунктах:

  • Біла Церква
  • Бориспіль
  • Бровари
  • Ірпінь
  • Фастів
  • Вишневе
  • інші населені пункти області.

  Рекламні світлові вивіски Київ

  Замовити виготовлення рекламної вивіски в Києві Ви можете, зв’язавшись з нашим представництвом у Києві. Наші фахівці виготовлять будь-яку вивіску, по всім Вашим вимогам і побажанням, починаючи від розробки дизайну вивіски і закінчуючи її монтуванням на місці установки. До того ж, ми не закінчуємо співпраця із замовниками після установки вивіски. Гарантуючи якість виробу, ми пропонуємо гарантійне обслуговування протягом від 1-го до 3-х років.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення