Дахові установки: об’ємні літери, вивіски на даху

Дахова установка – візуальний знак, розташований на даху, або козирку будівлі, можна віднести до окремого виду зовнішньої реклами, оскільки існує ряд особливостей в конструкції, що вимагає додаткового каркаса, для стійкості. Так само, як і фасадні вивіски, дахові установки можна розділити на кілька основних видів, в залежності від засвічення і конструкції. Оскільки ці види тісно переплітаються, ми розглянемо, такі рекламні конструкції в залежності від підсвічування.

Дахова установка - вивіска з об’ємними літерами на даху будівлі

Вартість, ціна дахової вивіски

Увага! Дахова установка – виріб, що виготовляється під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

матеріали виготовлення;
розмір виробу;
каркас для кріплення;
спосіб підсвічення;
дизайн;
спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну дахової установки, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

Запит на прорахунокНе світлові дахові установки

Якщо фасадну вивіску не видно з-за дерев, і при цьому у вас є можливість встановити конструкцію на даху будівлі, то чому б нею не скористатися? Припустимо у вас торгова точка, або заклад, який не вимагає залучення відвідувачів у нічний час. Або ж підсвічування потрібне, але вам цілком достатньо світлодіодних прожекторів, які будуть підсвічувати знак знизу або зверху, по вашому побажанню. В такому випадку, вам підійде дахова установка без внутрішнього підсвічення. Можливі кілька варіантів не світлових конструкцій, які можна встановити на ваш будинок – рекламний планшет, а також не світлові плоскі, або об’ємні букви. Крім самих візуальних знаків, для дахових установок виготовляється зовнішній каркас, який дозволяє їм витримувати різні вітрові навантаження, а також інші природні явища.

Світлові вивіска на даху будівлі

Світлові рекламні знаки завжди вигідно відрізнялися від своїх не світлових братів. У нічний час вони приковують до себе погляди, прикрашаючи заклад. Світлові дахові установки не виключення. Світлові вивіски, лайтбокси, або об’ємні букви, встановлені на даху готелю, ресторану, кінотеатру і т.д. будуть помітні з великої відстані, і залучать більшу кількість відвідувача, ніж вивіска, захована серед дерев, або ж яка загубилася в калейдоскопі інших візуальних знаків. Такі конструкції вигідно застосовувати на трасах, оскільки вони читаються з великої відстані, і водій легко помітить її заздалегідь.

Дахова установка - вивіска магазина Ельдорадо

Часто можна зустріти поєднання дахових установок і фасадних вивісок. Зазвичай вони встановлюються на козирок закладу – одна частина, наприклад, рекламні букви, виготовляються у вигляді дахової установки, а нижня частина – лайтбокс або рекламний планшет – у вигляді фасадного знака. При виборі оптимального варіанту зовнішньої реклами для вашого закладу, створюється дизайн з урахуванням технічних характеристик, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення.

Щоб замовити дахову установку для вашої організації, зв’яжіться з менеджером РГ Фламінго, щоб наш технічний фахівець виїхав на заміри. Після цього, наш дизайнер створить для вас індивідуальний макет, згідно з яким, ми зможемо прорахувати вартість виробу. Замовляйте тільки якісну рекламу, співпрацюйте з РГ Фламінго!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я *
Ваш e-mail *
Номер телефона
Повідомлення

* - поля обов’язкові для заповнення

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю

Замовити зворотній дзвінок

* - поля обов’язкові до заповнення