Друк, виготовлення корпоративних тек з логотипом

Корпоративна тека з логотипом – незамінний аксесуар для компанії або ділової людини. Фірмові теки зручно зберуть разом і представлять різні найменування рекламної поліграфії і сувенірної продукції; а так само фірмові папки – це солідність на переговорах, зручність на виставках і презентаціях, а головне – свідоцтво поваги і уваги до будь-якого клієнта.

Корпоративна тека з логотипом, символікою

Більшість фірмових папок мають дві або три складові: логотип, необхідну контактну інформацію і, іноді, візуальний ряд. Папка може бути строго діловою або барвисто рекламною. Друкуються папки частіше всього на крейдованому картоні або на крейдованому папері щільністю від 200 р./м. кв., рідше на дизайнерському картоні, пластиці і т. д. Спосіб нанесення зображення на папку залежить від дизайну і накладів. За бажанням клієнта, можемо виконати ламінацію, уф-лакировку, тиснення.

Виготовлення, друк папок, тек в Києві і Черкасах

Виготовлення корпоративних папок з логотипом в Києві і Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині та всій Україні – один з напрямків роботи «Фламінго» по виготовленню поліграфії. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Друк, виготовлення корпоративних тек

Ознайомитися з усіма видами поліграфії, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту – друк поліграфії.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення