Друк, виготовлення корпоративних тек з логотипом

Корпоративна тека з логотипом – незамінний аксесуар для компанії або ділової людини. Фірмові теки зручно зберуть разом і представлять різні найменування рекламної поліграфії і сувенірної продукції; а так само фірмові папки – це солідність на переговорах, зручність на виставках і презентаціях, а головне – свідоцтво поваги і уваги до будь-якого клієнта.

Корпоративна тека з логотипом, символікою

Більшість фірмових папок мають дві або три складові: логотип, необхідну контактну інформацію і, іноді, візуальний ряд. Папка може бути строго діловою або барвисто рекламною. Друкуються папки частіше всього на крейдованому картоні або на крейдованому папері щільністю від 200 р./м. кв., рідше на дизайнерському картоні, пластиці і т. д. Спосіб нанесення зображення на папку залежить від дизайну і накладів. За бажанням клієнта, можемо виконати ламінацію, уф-лакировку, тиснення.

Виготовлення, друк папок, тек в Києві і Черкасах

Виготовлення корпоративних папок з логотипом в Києві і Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині та всій Україні – один з напрямків роботи «Фламінго» по виготовленню поліграфії. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Друк, виготовлення корпоративних тек

Ознайомитися з усіма видами поліграфії, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту – друк поліграфії.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я *
Ваш e-mail *
Номер телефона
Повідомлення

* - поля обов’язкові для заповнення

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю

Замовити зворотній дзвінок

* - поля обов’язкові до заповнення