Друк на футболках, бейсболках

Корпоративна футболка з логотипом може стати ідеальною формою одягу для вашого колективу на виставці, невід’ємним аксесуаром в період проведення корпоративів або подарунком для ваших партнерів.

Рекламна група «Фламінго» наносить логотип, картинку, текст або фотографію на футболку за допомогою методу трафаретного друку. Завдяки цьому методу, малюнок виходить високої якості і стійким до зовнішніх дій. Зображення на футболці прослужить довгий час і радуватиме Вас яскравістю і насиченістю фарб.

Друк на футболках, корпоративна футболка з логотипом

Для друку на футболці, досить надати нам вимоги і побажання по зображенню (колір, розмір) і макет Вашого логотипу (малюнка, тексту, фото). Якщо у нас немає макету, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. Причому, завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме футболка, при тому, що вона ще навіть не знаходиться на етапі виробництва.

Друк на футболках Київ

Друк на футболках в Києві і Черкасах – одно з напрямів роботи РГ «Фламінго» по виробництву сувенірної продукції. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Ознайомитися з усіма видами сувенірною продукцією, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту – бізнес сувеніри.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення


  Портфоліо:


  показати всі роботи...

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення