Роль зовнішньої реклами в просуванні будь-якого бізнесу

Реклама відіграє величезну роль в просуванні магазинів, ресторанів, аграрних фірм, банків і т.д. З її допомогою можна розповісти про вас, залучити клієнтів, а також створити позитивний імідж будь-якої організації. Сукупність усіх видів реклами – запорука процвітання підприємства. Зовнішня реклама, як один з елементів маркетингових заходів відіграє в цьому одну з найважливіших ролей. Завдяки ній налагоджується контакт підприємця з клієнтами за допомогою чотирьох основних функцій покладених на візуальні знаки:

 • Інформаційнаоформлення вітрин, штендери, інформаційні стенди розповідають про вас і вашу діяльність, ваш графік роботи.
 • Ідентифікаційнасвітлові вивіски, об’ємні літери допомагаю вашим клієнтам виділити вас серед великої кількості конкурентів.
 • Навігаційна – різноманітні покажчики у вигляді стел, табличок і графіка на підлозі допомагають вашому споживачеві знайти вас.
 • Рекламна – яскрава, приваблива зовнішня реклама створює ваш позитивний імідж в очах потенційних покупців.
Дахова установка - світлова вивіска з об’ємними літерами на даху для житлового комплексу
Вивіска з об’ємними літерами, символами для продуктового магазину в Києві
Інформаційна стела, пілон населеного пункта смт. Чорнобай, Черкаська область

Основні елементи ефективної зовнішньої реклами

Звертаючись в рекламне агентство, щоб замовити зовнішню рекламу, в першу чергу необхідно розуміти які види зовнішньої реклами вас цікавлять – світлова вивіски або об’ємні букви; штендер або ростова фігура; облицювання фасаду, стела, таблички і т.д. Найкраще працює гармонійно підібраний комплекс різних елементів, які доповнюють один одного. Краще всього зробити правильний вибір вам допоможе грамотно розроблений дизайн з подальшим фотомонтажем. Він покаже, як вибрані вами елементи будуть виглядати в майбутньому.

Окрім дизайну, на ефективність візуальних знаків впливає якість матеріалів і терміни виготовлення. Замовивши виготовлення візуальних знаків, важливо пам’ятати, що заощадивши спочатку, можна сильно переплатити в подальшому. Дешевий матеріал і стислі терміни виготовлення дозволяють вам заплатити менше замовляючи вивіску або стелу, але такий виріб може швидко вийти з ладу, і тоді ви або заплатите за ремонт, або недоотримаєте прибуток. Саме тому, ще до того, як замовляти дизайн, треба брати до уваги, що зовнішня реклама виготовляється за допомогою ручної праці, яка вимагає часу, а також не терпить економії на матеріалах.

Вулична ростова фігура, боді стенд для спа салону
Брендування, оформлення вітрини автосалона самоклеючою плівкою
Навігаційна табличка - вказівник на опорі

У нас на сайті ви можете знайти всі види візуальних знаків, які пропонує виготовити наше рекламне агентство, але ми завжди готові розглянути нові варіанти. Вартість світлової вивіски, об’ємних літер або стели ви можете дізнатися у нашого менеджера, оскільки кожен виріб індивідуальний і вимагає прорахунку враховуючи розміри, висоту монтажу, а також складність виготовлення. Хочете замовити фасадні знаки? Телефонуйте нам прямо зараз! Ви отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення