Рекламні стели, пілони

Стела – рекламний виріб, який відрізняється габаритними розмірами, і розміщується на віддалі від будови, в основному біля дороги. Пілон – іміджева, або навігаційна конструкція, яка може розташовуватися як біля організації, так і всередині, менш габаритна, ніж стела. Такі візуальні знаки можуть використовуватися в трьох напрямках: іміджевий, інформаційний, навігаційний.

Вартість, ціна стели

Увага! Рекламні стели, пілони – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

матеріали виготовлення;
розмір виробу;
дизайн;
вид підсвітки;
спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну стели, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на розрахунок  Іміджеві стели і пілони

  У зовнішній рекламі безліч прикладів візуальних знаків, які використовуються для створення і підтримки іміджу організації. Найчастіше, вони встановлюються безпосередньо поруч з об’єктом, і на них розміщають логотип і назву фірми. Завдяки своїм габаритам, які ви можете вибрати самостійно в залежності від навколишнього середовища, такий рекламний знак виділяється на тлі інших об’єктів, привертаючи увагу, як перехожих, так і автомобілістів. Такий рекламний виріб може бути як світловим, так і не світловим – це залежить від необхідності підсвічування об’єкта в темний час доби.

  Рекламна стела, пілон

  Інформаційні окремо розташовані конструкції

  Крім формування іміджу стела або пілон може служити як інформаційний знак. Такі приклади ви напевно бачили на заправках, де водіїв інформують про вартість бензину, біля готелів – повідомлення про кількість вільних номерів, або ж візуальний знак, на якому буде перелік основних товарів або послуг. Також до таких стел можна віднести стели, які розташовуються на в’їзді в місто, або інший населений пункт. У цьому прикладі легко простежується зв’язок між різноманітними видами такого виду зовнішньої реклами. Розташовуючись в основному біля проїжджої частини на відкритому просторі, стели і пілони можуть бути вразливі до різних механічних і вітрових навантажень. Для додання їм стійкості технічний фахівці ретельно продумують каркас знака, а також бетонну основу, яку вкопують у землю.

  Інформаційна стела, пілон

  Навігаційні стели і пілони

  Уздовж трас, або у великих торгових центрах такі вказівники просто незамінні. З їх допомогою ви легко можете проінформувати водіїв про ваш розташування ще здалеку, щоб йому легше було знайти вас. У торгових центрах часто розміщуються різні пілони, які допомагають з навігацією серед численних відділів. Ми пропонуємо виготовлення, як звичайних виробів, так і зі змінною інформацією. Навігаційні стели часто використовую бази відпочинку, придорожні готелі і ресторани, великі заводи і сільськогосподарські організації. До навігаційних стел також відносяться покажчики на в’їзді в населений пункт, оскільки вони інформують мандрівника про його місцезнаходження.

  Виготовлення стел і пілонів – складний, довготривалий і дорогий проект. Для початку технічному фахівцеві необхідно розуміти, де стела буде розташована. Після цього слідує створення дизайну і коректного креслення, щоб ваша конструкція була привабливою, але при цьому стійкою і довговічною. Замовити виготовлення такого візуального знака в Черкасах і Києві ви можете, зв’язавшись з нашими менеджерами. Для отримання якісної консультації, яка допоможе прийняти остаточне рішення, зверніться до наших фахівців прямо зараз. Ціни, матеріали, оплата та інші питання ви можете поставити за телефоном, або електронною поштою.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення