Рекламне оформлення, брендування торговельного обладнаяння: стелажів, холодильників, антикрадіжних воріт, банкоматів

Рекламне оформлення стелажів в магазиніБрендування – різноплановий вид зовнішньої реклами. Найпопулярнішим його видами давно стали обклеювання автомобілів і вітрин. Але є категорія, яка також належати до брендування, але мало хто про це замислювався – тонування обладнання плівкою, що само клеїться. Без нього важко уявити собі багато галузей бізнесу, найпоширеніший – це, звичайно ж, торгівля.

Брендування торгового обладнання – вид зовнішньої реклами, спрямований на інформування клієнтів про представлену торгову марку або компанію. Найпоширеніші види – це холодильники, термінали та банкомати, антикрадіжні рами, стелажі й т.д. Для цього ми пропонуємо свої послуги з обклеювання обладнання самоклеючою плівкою. Наша компанія працює як по брендбуку, так і допомагає в створенні унікального дизайну.

Вартість, ціна оформлення торговельного обладнання

Увага! Ціна оформлення прораховується індивідуально і залежить від багатьох параметрів:

площа оформлення;
матеріали для оформлення;
розробка дизайна і т.д.

Щоб дізнать ціну рекламного оформлення торговельного обладнання, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказавши всі вимоги і побажання.

  Запит на прорахунок  Навіщо замовляти оформлення торгового обладнання?

  Різні холодильники зазвичай оформляють зображеннями конкретної торгової марки. Це не тільки допомагає зробити її більш впізнаваною, а ще й допомагає клієнтам знайти шукане в короткі терміни. Різні стелажі та виставкові стенди відіграють таку ж роль в будь-якому торговому залі. Термінали та банкомати – невіддільна частина банку, відповідно вони повинні бути оформлені в корпоративному кольорі організації для підвищення впізнаваності й зручності клієнтів. Антикрадіжні рами не тільки служать охоронній меті, але ще і привертають увагу в торговому центрі, де кількість вивісок легко може заплутати потенційного клієнта.

  Якщо ви хочете замовити обклеювання торгового обладнання в Черкасах і Черкаській області, ви можете залишити заявку на сайті, або зв’язатися з нашим менеджером будь-яким зручним у вас способом. Також у наших фахівців ви можете замовити індивідуальну розробку дизайну.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення