Виготовлення візитниць, підставок під візитки

Візитниця (підставка під візитки) – це аксесуар, який призначений для зберігання візиток і пластикових карт. Візитниця допоможе не втрачати і транспортувати візитні картки. До того ж, візитниця характеризує свого власника як людину організовану і вміючу поводитися з особистими речами. Ще, візитниця, завжди доречний і корисний подарунок діловим партнерам, колегам і друзям.

Рекламна група «Фламінго» здійснює друк на візитницях логотипів (зображень, тексту) різних видів : кишенькових, настільних і комбінованих. Для виробництва візитниць, наша компанія, використовує сучасне устаткування і, тільки, якісні матеріали. Матеріал візитниці, на яку наноситься зображення, використовується різний. Це і пластик, і шкіра, і дерево, і акрил, і метал, і картон і навіть природний камінь. Нанесення фірмової символіки відбувається за допомогою технології тамподруку, на металеві візитниці – гравіювання, фрезерування або тамподруку, на шкіряній – методом тиснення.

Візитниця - підставка під візитки із акрила, пластика, оргскла

Для виготовлення, досить надати нам саму візитницю і макет Вашого логотипу (малюнку, тексту). Якщо у Вас немає макету, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. Причому, завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме візитниця, при тому, що вона ще навіть не знаходиться на етапі виробництва.

Виготовлення корпоративних візитниць з логотипом в Києві і Черкасах – одно з напрямів роботи «Фламінго» по виробництву сувенірної продукції. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Подивитися всі види бізнес сувенірів, виготовляємих нашою компанією, можна відвідавши розділ сайту – бізнес сувеніри.

Замовити друк на візитницях або виготовлення корпоративних підставок під візитки в Києві, Чекасах, Смілі, Каневі, Золотоноші, Умані та всій Україні можна зв’язавшись з нами.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення


  Портфоліо:


  показати всі роботи...

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення