Рекламне оформлення торгової точки, кіосків, ларьків, МАФів

Одним з популярних способів вести торгівлю були і залишаються ларьки, або кіоски (МАФ). Це невелика будова для дрібної торгівлі продуктами харчування, преси, мобільних операторів і інших роздрібних товарів. Популярність таких торгових точок легко пояснити елементарною зручністю. Якщо людині необхідно придбати всього один продукт (наприклад, хліб, воду, м’ясо або солодощі), йому не доведеться відстояти з ним довгу чергу в супермаркеті. Розглядаючи не тільки продукти харчування, то і тут малі архітектурні форми у виграшній ситуації. Не кожен спальний район має власний торговий центр, в якому можна знайти що завгодно, а, за допомогою невеликих магазинчиків, такі точки стільникового зв’язку, як «Київстар», наприклад, завжди можна зручно розташувати всюди. І, звичайно ж, споконвіку, всі ми звертаємося до майстрів з ремонту взуття, годинників, виробникам дублікатів ключів, які звично розташовуються в невеликих майстерень у вигляді кіосків.

Рекламне оформлення кіоска, ларька, МАФа

Вартість, ціна рекламного оформлення МАФів

Увага! Ціна на рекламне оформлення МАФів прораховується індивідуально і залежить від багатьох параметрів:

матеріали виготовлення;
площада оформлення;
дизайн;
спосіб нанесения зображення, надписів и т.д.

Щоб дізнатись оформлення кіоска, ларька Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на розрахунок  У зручності ларьків ми з Вами переконалися, прийшов час поговорити про їх оформлення. Як і будь-який бізнес, кіоск спочатку повинен привернути увагу перехожого і змусити його захотіти до Вас зайти. Саме для цього і існує зовнішня реклама. Для рекламного оформлення кіосків, ларьків, МАФів найкраще використовувати комплекс з рекламних знаків, для кращого ефекту, але допускається і вибіркове виготовлення одного з наступних виробів, або вид робіт:

  1. Світлові вивіски / несвітлові вивіски. Це незамінний атрибут будь-якого бізнесу. Вона інформує перехожих про Ваше місцезнаходження, а також Вашому виді продажів або послуг. Крім того, лайтбокс, об’ємні букви, або світловий короб формує перше враження і імідж торгової точки.
  2. Режим роботи. Зручний і популярний вид інформаційної таблички. Крім цього, графік роботи може бути виконаний у виді аплікації з с/к плівки, або наклейки на вхідних дверях. Так чи інакше, але даний вид інформаційного знаку просто незамінний в будь-якому бізнесі.
  3. Оформлення вітрин. У будь-якої малої архітектурної форми є вікна, які також можна використовувати для залучення відвідувачів. Для цього, на широкоформатному принтері, друкуються наклейки на магазин із зображенням товарів або послуг, які надає кіоск. Також існує внутрішнє оформлення вітрин, холодильників і стін ларька.
  4. Облицювання фасаду. Щоб доповнити загальний стиль попередніх рекламних виробів, ми рекомендуємо фасад будівлі оформити композитними панелями. Це допоможе прикрасити Ваш магазин, а також посилить ефект зовнішньої реклами.
  5. Штендери / ростові фігури / вказівники. Останнім штрихом в інформуванні та залученні клієнтів можна назвати різні тротуарні установки. Вони допоможуть ознайомити перехожих з Вашими товарами, послугами, а ще змусять звернути на себе увагу.

  Оформлення МАФа зовнішньою рекламою

  Це далеко не повний перелік того, що Вам знадобитися при відкритті магазину по типу ларька, або кіоску. Не можна забувати і про такі види реклами, як поліграфія, друк банерів, цінників, виготовлення підставок та інше. Як і все в зовнішній рекламі – це індивідуально для кожного виду бізнесу. Тому, пропонуємо Вам звернутися до нашого менеджера, для отримання більш повної консультації з будь-якого питання, що може у вас виникнути.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення