Не світлові рекламні вивіски

Рекламна вивіска – загальна назва різних візуальних знаків, що застосовуються в зовнішній рекламі. Одні з найбільш бюджетних і не дорогих варіантів зовнішніх або інтер’єрних знаків – несвітлові вивіски. Залежно від місця застосування, можливі різні технології виготовлення. Давайте розглянемо найпоширеніші несвітлові вивіски на нашому рекламному ринку. Залежно від місця застосування виділяють:

 • фасадні несвітлові вивіски;
 • інтер’єрні несвітлові вивіски.

За формою, в залежності від побажання клієнта, ми можемо виготовити пряму квадратну або прямокутну вивіску, фігурну вивіску у вигляді кола або овалу, або виріб іншої вільної форми. Також не світлові знаки можуть бути різної товщини – плоскі і об’ємні.

Не світлова рекламна, фасадна вивіска

Вартість, ціна не світлової рекламної вивіски

Увага! Не світлова вивіска – виріб, що виготовляється під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

матеріали виготовлення;
розмір виробу;
дизайн;
спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну рекламної вивіски, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на розрахунок  Несвітлові вивіски в залежності від місця застосування: фасадні та інтер’єрні вивіски

  Як ми вже говорили, не світлові візуальні знаки можуть застосовуватися всередині і зовні приміщення. Фасадні вивіски характеризуються більш міцними матеріалами, оскільки більш схильні до різних механічних і природних впливів. Найчастіше такі вивіски виготовляють з композитних панелей (АКП), але можливе використання і інших матеріалів – оцинковка, ПВХ або акрил. Залежно від розміру, в фасадних вивісках використовується внутрішній каркас, для додання вивісці стійкості. Інтер’єрні вивіски найчастіше використовують в різних торгових центрах або гіпермаркетах, наприклад. Такі вивіски, найчастіше, більш яскраві, менші за габаритами, а також виготовляються з більш легких матеріалів. Знаходячись в інтер’єрі, вивіска розташовується в безпосередній близькості з конкурентами, тому її дизайну приділяється більше уваги.

  Несвітлові вивіски в залежності від форми

  Сучасні технології дозволяють виготовити візуальний знак будь-якої форми, в залежності від ваших побажань і виду діяльності. Якщо у вас бізнес, пов’язаний з фінансами, правом або, наприклад, страхуванням, вам більше підійде саме пряма вивіска, оскільки вона краще передасть рід вашої діяльності. Що стосується різних фігурних вивісок, то з їх допомогою можна легко візуально піднести вашу продукцію або послуги, виготовивши її у відповідній формі. Для прикладу, можна розглянути кілька різних закладів. Замовляючи вивіску для бару, ви можете замовити її в формі пивного кухля, або ж зробити її окремим елементом на плоскій вивісці, для боулінг-клубу можна вибрати вивіску у вигляді кеглі, або кулі, а для кафе морозива ідеально підійде вивіска у вигляді холодних ласощів.

  Фасадна несвітлова вивіска бібліотеки

  Бонус! Вивіска із зовнішнім підсвічуванням світлодіодними прожекторами

  Світлові вивіски, безперечно, набагато яскравіші і привабливіші виробів без підсвічування, але що робити, якщо бюджет не дозволяє на початкових порах відкриття бізнесу, замовити світловий знак? Ми пропонуємо розглянути більш бюджетний варіант вивіски – знак із зовнішнім підсвічуванням. В якості джерела світла використовується світлодіодний прожектор, який, на відміну від лампових аналогів, споживає в рази менше електроенергії.

  Замовити не світлову вивіску будь-якої форми і розміру ви можете, зв’язавшись з одним з наших менеджерів. Ціна на несвітлові вивіски залежить від матеріалу, розміру, складності виготовлення і монтажу, тому прораховується індивідуально. Крім цього, ви можете замовити дизайн рекламних виробів.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення