Рекламна група Фламінго – виготовлення зовнішньої реклами, широкоформатний друк

Рекламна агенція – це не замінний помічник будь-якої організації, фірми або торгової точки. Зовнішня реклама давно стала не тільки джерелом інформації і способом навігації для потенційних клієнтів, але і частиною іміджу. Кожен елемент візуального знака, будь-то вивіска, табличка, штендер або реклама на авто, є частиною ретельно продуманої рекламної кампанії. Але спочатку кожен підприємець стикається з проблемою вибору РА, яке буде відповідати всім його побажання – надійність, оптимальна ціна, терміни виготовлення, якість роботи і професіоналізм співробітників.

Звертаючись в рекламну агенцію «Фламінго», щоб замовити рекламну вивіску, об’ємні букви, виготовлення банерів або сувенірну продукцію ви отримуєте:

  1. Обґрунтовані ціни на всю продукцію. Занижені ціни зазвичай означають економію на якість виробу. Наша компанія пропонує виготовлення будь-якого виду зовнішньої реклами з розумним співвідношенням ціна-якість.
  2. Злагоджену команду професіоналів – менеджер, технічний фахівець, дизайнер, кошторисник, бригада художників-оформлювачів і монтажників. Повний супровід клієнта, від дзвінка до монтажу або доставки.
  3. Гарантію якості на продукцію, що виробляється. Використовуючи тільки якісні матеріали, ми можемо бути впевнені в довговічності виробу, а якість самої роботи гарантує термін експлуатації мінімум, як на гарантію від виробників матеріалів.
  4. Доставки по всій Україні. Працюючи з багатьма перевізниками, ми можемо доставити вашу сувенірну продукцію, або широкоформатний друк в будь-яку точку України зручним для вас способом.

Виготовлення зовнішньої реклами

Реклама магазину, банку, ресторану і т.д. починається з приємного зовнішнього вигляду, який і створює зовнішня реклама. Завдяки власній виробничій базі, яка включає широкоформатний і фрезерний верстат, ми надаємо вам тільки кращу продукцію, яка не один рік буде вашим незамінним співробітником.

Зовнішня реклама в Києві, Черкасах

Виготовлення вивісок в Києві – один із напрямів нашої діяльності. Наше рекламне агентство має філію в Києві, що дозволяє приймати замовлення і в цьому місті. Зовнішня реклама в Києві – невід’ємна частина будь-якого закладу, або організації. Яскрава, цікава і приваблива реклама дозволяє виділитися серед великої кількості конкурентів, і зацікавити нових клієнтів. З травня 2011 року, крім основного офісу в Черкасах, ми відкрили нове представництво в Києві. Не секрет, що ми вже давно працюємо на київському ринку виготовлення рекламних конструкцій. Однак, для більшої зручності клієнтів, був відкритий новий філіал. Тепер всі питання по проекту можна вирішити просто сидячи за столом переговорів з особистим менеджером в рідному місті.

Чат с менеджером
Telegram
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення