Паркувальні таблички, знаки для парковки (стоянки)

Паркувальні таблички, знаки – незамінний атрибут на великих автостоянках біля торгових центрів, офісних будівель, а також біля різноманітних розважальних закладів. З їх допомогою ви зможете легко відокремити стоянку персоналу, від паркувальних місць для відвідувачів, або ж, у разі бізнес центру, ви можете позначити місце паркування співробітників своєї організації. Якщо замовити мобільну, переносну паркувальну табличку, то в разі потреби її можна буде легко транспортувати в будь-яке місце, при цьому наша конструкція стійка до вітряних навантажень, тому вам не потрібно буде хвилюватися, що вона впаде на вашу машину.

Паркувальні таблички, знаки паркування

Прогресивна система знижок – при замовленні партії табличок ціна за одиницю продукції зменшується!

Ми пропонуємо Вам три стандартні варіанти табличок для парковки, які можливо декорувати логотипом і корпоративними кольорами фірми.

Крім цих моделей, ми виготовляємо і таблички за індивідуальним дизайном та конструкцією. Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам скористайтесь кнопкою Прорахувати.

  Запит на розрахунок  Вартість, ціна переносних знаків, табличок для парковки (без ПДВ)

  Знак, табличка для парковки переносна TPR-1380300

  Знак, табличка для парковки, стоянки мобільна переносна TPR-1380300

  Розмір: 1380×300мм.
  Артикул: TPR-1380300

  1070грн.

  Знак, табличка для парковки переносна TPR-1000300

  Знак, табличка для парковки, стоянки мобільна переносна TPR-1000300

  Розмір: 1000×300мм.
  Артикул: TPR-1000300

  1050грн.

  Знак, табличка для парковки переносна TPR-800300

  Знак, табличка для парковки, стоянки мобільна переносна TPR-800300

  Розмір: 800×300мм.
  Артикул: TPR-800300

  1085грн.

   Оформлення замовлення   Існує безліч варіантів конструкцій для паркувальних табличок. Деякі організації вибирають більш простий варіант, наприклад невеликий знак на стіні з номером машини власника місця. Але що робити, якщо парковка відкрита, і немає можливості розмістити знак на стінці? В такому випадку ви можете замовити таблички на опорі, які згодом легко можна буде перемістити при необхідності. В такому паркувальному знаку ви також можете вибрати розмір поля для нанесення інформації.

   Дизайн табличок для стоянки

   Залежно від ваших потреб, ви можете обрати різний розмір інформаційного поля. Це може бути невеликий виріб, що забороняє парковку, або ж навпаки робить акцент на дозволі стоянки для певної групи людей (співробітників фірми, відвідувачів ресторану і т.д.). Або ж ви можете замовити великий паркувальний вказівник, на якому, крім основної інформації, ви можете розмістити логотип організації або закладу, а також контактну інформацію, наприклад. Зазвичай замовляють прямокутні знаки, або ж квадратні, але ви можете обрати будь-яку вподобану вам форму.

   Мобільні, переносні таблички для парковки, стоянки

   Паркувальні знаки виготовляються безпосередньо під кожного клієнта. Ви можете зателефонувати нам, і менеджер допоможе розробити персональний, унікальний дизайн, а також порахує вартість вашого виробу. Крім дизайну і вартості, менеджер може проконсультувати вас з будь-яких питань що стосуються матеріалів, способів оплати, доставки та термінів виготовлення.

   Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

    Ваше ім’я *
    Ваш e-mail *
    Номер телефона
    Повідомлення

    * - поля обов’язкові для заповнення

    Чат с менеджером
    Telegram
    Авторизація
    *
    *
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю

     Замовити зворотній дзвінок

     * - поля обов’язкові до заповнення