Друк, виготовлення корпоративних блокнотів, щоденників з логотипом

Корпоративний блокнот з логотипом – практичний маркетинговий інструмент, він завжди знаходиться під рукою клієнта і ненав’язливо нагадує йому про вашу компанію. Фірмовий блокнот часто служить рекламним роздавальним матеріалом.

Корпоративні блокноти з логотипом - друк на блокнотах

РГ «Фламінго» виготовляє, друкує блокноти з логотипом в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині та всій Україні, будь-якого формату, які складаються з обкладинки, як правило, це картон 250 г/м. кв. або крейдований папір до 300 г/м. кв. і внутрішніх листочків (кількість внутрішніх листочків може бути різним, за бажанням клієнта), які друкуються на офсетній або матовій крейдовці, але не дуже щільною – від 80 до 130 г/м. кв. Листи блокнота кріпляться за допомогою металевої спіралі. Орієнтація блокнота може бути як горизонтальна, так і вертикальна.

Виготовлення блокнотів, щоденників з логотипом Київ

Друк на блокнотах логотипа, корпоративної символіки в Києві, Черкасах і всій Україні – один з напрямів роботи «Фламінго» по виробництву поліграфічної продукції. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Корпоративні щоденники з логотипом

Ознайомитися з усіма видами поліграфії, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту – виготовлення поліграфії.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення