Виставкові, презентаційні стенди, рекламні стійки

Рекламна стійка – зручний і функціональний виріб, який, при якісному виготовленні, прослужить вам не один рік. Під цим видом зовнішньої реклами мають на увазі велику кількість різноманітних стійок, що відрізняються як способом застосування, так і дизайном, ми спробуємо об’єднати їх в кілька видів, для простоти класифікації.

Стійки для рекламної продукції – рекламні стійки

Дуже часто різні організації стикаються з необхідністю презентувати відвідувачам різну поліграфічну продукцію – флаера, буклети, корпоративні газети, або і те й інше. Для їх зручного поширення в магазині, або в офісі можна використовувати різні спеціалізовані рекламні стійки для роздачі поліграфії. Це зручний і функціональний стенд, який легко замінює людину, яку наймають для цих цілей. Замовивши стійку один раз, ви зможете використовувати протягом довгого часу в різних рекламних кампаніях. Залежно від місця застосування, ви можете замовити стійки з металу, або пластика, для вуличного застосування ми рекомендуємо використовувати більш стійкі моделі.

Виставкова, рекламна стійка

Вартість, ціна рекламної стійки

Увага! Рекламні стійки, стенди – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

кількість виробів (принцип: чим більше виробів в замовленні, тим менша ціна за 1шт.);
матеріали виготовлення;
розмір виробу;
дизайн і констукція;
спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну рекламної стійки (виставкого стенда), Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на розрахунок  Стійки для презентації продукції – презентаційні стійки

  У різних магазинах і супермаркетах ви можете зустріти спеціальні стійки на яких розташована презентаційна продукція, або ж зразки того чи іншого виду товарів. Такі стійки відрізняються від стендів для поліграфії своїм дизайном і функціональністю. Якщо у випадку з поліграфією використовуються кишені і утримувачі для друкованої продукції, то у випадку з продукцією виготовляються спеціальні ніші для товару, або ж різноманітні гачки і утримувачі. Ви легко можете замовити брендування презентаційної стійки в корпоративному стилі, що стане додатковою рекламою вашого бізнесу.

  Виставкові стійки, стенди

  В Україні щороку проводиться велика кількість різноманітних виставок – туристичні, сільськогосподарські, IT і т.д. Для презентації своїх новинок, або ж зручного розміщення інформаційної продукції, можна замовити функціональну виставкову стійку. Якщо ви вважаєте невиправданою витратою грошей замовляти виставкову стійку для одного заходу в рік, ви можете замовити стійку під поліграфію, або продукцію для свого закладу і використовувати її на виставках. Для цього, при замовленні стійки повідомте менеджеру, що виріб повинен бути мобільним і легким в транспортуванні.

  Презентаційна стійка, стенд

  Оскільки рекламні та виставкові стійки – індивідуальний продукт зовнішньої реклами, для створення дизайну, прорахунку вартості, виготовлення і доставки зв’яжіться з нашим менеджером. Якщо у вас є питання з приводу способів оплати, доставки, або ж матеріалів, наш фахівець з радістю відповість на всі ваші запитання.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення