Бізнес сувеніри, корпоративні подарунки

Виготовлення бізнес сувенірів і корпоративних подарунків

Напередодні свят і особливих дат прийнято дарувати подарунки. Сфера бізнесу цього не виняток. В даному випадку, завжди доречні різні бізнес сувеніри (корпоративні подарунки). Це відмінна можливість, не тільки нагадати партнерам і клієнтам про свою компанію, але і піднести їм приємний сюрприз у вигляді подарунка.

Виготовлення бізнес сувенірів, корпоративних подарунків

Широкий вибір сувенірів для бізнесу з символікою, логотипом Вашої фірми – це подарунки, які приємно дарувати. Рекламна група “Фламінго” вже довгий час займається виготовленням бізнес сувенірів в Києві та Черкасах.

Основні види сувенірної продукції:

В описі представлені тільки типові позиції бізнес сувенірів. Якщо Ви не знайшли цікавлять Вас позиції, зв’яжіться з нами.

Бізнес сувеніри, корпоративні подарунки Київ

Корпоративні подарунки – ідеальний варіант, коли необхідно привітати ділових партнерів, колег або начальство зі знаменною датою. Це можуть бути, як завжди корисні ручки з логотипом, фірмові блокноти, календарі, так і оригінальні іміджеві сувеніри. До того ж – це ще і відмінний, а головне ефективний спосіб підняття репутації компанії в очах партнерів і клієнтів.

Рекламна група «Фламінго» вже довгий час займається виготовленням корпоративних подарунків в Києві. Власна виробнича база та великий досвід робіт дозволяють виготовляти сувеніри, які приємно дарувати.

Пропонуємо можливість замовити виготовлення корпоративних подарунків (бізнес сувенірів) в Києві і області, в таких містах:

 • Біла Церква
 • Бровари
 • Бориспіль
 • Фастів
 • Ірпінь
 • інші населені пункти області.

Замовити бізнес сувеніри в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі Ви можете зв’язавшись з нашим менеджером.

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення