Виготовлення, друк настільних флажків

Настільний прапорець – не лише доступний і ефективний рекламний інструмент, здатний притягнути увагу потенційного клієнта до товарів або послуг, а і невід’ємний атрибут будь-якої успішної фірми. Також, це і прекрасна можливість, не лише нагадати партнерам і клієнтам про свою компанію, але і піднести їм приємний сюрприз у вигляді подарунка.

Матеріал, з якого виготовляються прапорці – різноманітний. Це і поліестр, і атлас, і габардин. Наша компанія виготовляє прапорці різних розмірів, за бажанням Замовника.

Корпоративні, настільні прапорці з логотипом

Рекламна група «Фламінго» виготовляє:

 • настільні прапорці,
 • корпоративні прапорці з логотипом,
 • рекламні прапорці,
 • агітаційні прапорці.

Виконуємо повнокольоровий, односторонній і двосторонній друк прапорців. Прапорці, додатково, можуть комплектуватися настільними підставками з пластика або металу, що дозволить встановити прапорець на будь-яку поверхню.

Для друку, досить надати нам вимоги і побажання по прапорцю (колір, розмір, матеріал) і макет Вашого логотипу (малюнку, тексту). Якщо у Вас немає макета, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. Причому, завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме прапор, при тому, що він ще навіть не знаходиться на етапі виробництва.

Виготовлення настільних прапорців в Києві і Черкасах – один з напрямків роботи РГ «Фламінго» по виробництву бізнес сувенірів. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії РГ «Фламінго».

Замовити виготовлення, друк настільних прапорців в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та всій Україні, Ві можете зв’язавшись з нами.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення


  Портфоліо:


  показати всі роботи...

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення