Рекламні, інформаційні вказівники

Вуличні та інтер’єрні вказівники

Вказівники – група візуальних знаків, які призначені для навігації відвідувачів зовні і всередині вашого магазину, офісу чи заводу. У цю групу можна віднести різні види зовнішньої реклами, серед них можна виділити:

Саме ці знаки, зазвичай використовують для полегшення навігації потенційних клієнтів, або відвідувачів організації.

Вартість, ціна вказівника

Увага! Рекламні чи інформаційні вказівники – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

кількість виробів (принцип: чим більше виробів в замовленні, тим менша ціна за 1шт.);
матеріали виготовлення;
розмір виробу;
дизайн;
спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну вказівника, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на прорахунок  В яких випадках встановлюються різні види покажчиків?

  Наклейки і таблички у вигляді вказівної стрілки

  Щоб ваш покупець не заблукав в лабіринтах торгових центрів, або офісній будівлі, особливо якщо ви тільки відкрилися, ви можете вказати дорогу до вашого офісу, або магазину за допомогою наклейок у вигляді стрілок, які можна наклеїти на підлогу або стіну. Навіть якщо людина вас не шукала, їй стане цікаво, куди ж ведуть вказівники. Більш практичний вид таких покажчиків – таблички. Найчастіше їх чіпляють на стіну, але можливі варіанти виготовлення навігаційних табличок на опорі.

  Наклейки - вказівник напрямку

  Стенд з навігаційними вказівниками

  Чи траплялося вам шукати необхідний офіс у величезному бізнес центрі, або кабінет потрібного лікаря в поліклініці? Щоб полегшити завдання вашим відвідувачам, ви можете встановити стенд зі змінною інформацією, в якому зручно розміщуються таблички з назвою компанії, поверх і номер кабінету. Завдяки системі змінної інформації, ви завжди можете замінити табличку не змінюючи саму дошку.

  Штендер і ростові фігури що вказують напрямок

  Даний вид вказівника можна віднести, як до зовнішніх, так і інтер’єрних знаків. Напевно ви часто зустрічали їх біля магазинів, або відділів у торгових центрах. Штендер відноситися до більш простого виробу, у вигляді металевого каркаса і робочої панелі з оцинковки, на яку наноситься інформація. Ростові фігури зазвичай виготовляються у вигляді людей, тварин чи інших предметів, які вказують на рід діяльності організації. Додавши в композицію стрілку яка вказує на ваш заклад, ви отримаєте яскравий і привабливий вказівник.

  Фігурний штендер, тротуарна установка вказівник аптеки

  Навігаційна стела і пілон

  Найбільш помітний вид вказівника – стела. Вона розташовується уздовж трас для залучення уваги автомобілістів до готелю, ресторану, заправки або розважального комплексу. Крім цього поруч з різними магазинами і салонами часто можна побачити пілон. Це зовнішній візуальний знак, який менше стели, але від цього не менш помітний. Даний види зовнішньої реклами можуть бути світловими і не світловими, в залежності від функцій, які вони повинні виконувати.

  Навігаційна стела, пілон

  Якщо ви маєте потребу в вказівнику, щоб виділитися серед різних торговий точок і розважальних закладів, наш менеджер підкаже вам найкращий варіант в залежності від вашого бюджету, а також місця застосування вказівника. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом і отримаєте професійну консультацію і якісний вказівник прямо зараз.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення