Друк постерів, плакатів, афіш

Постери, плакати – це, мабуть, самий ідеальний спосіб заявити про себе «широкоформатно». Найяскравішим підтвердженням цього є рекламні компанії політичних партій, що проводяться в період передвиборної кампанії.

Друк постерів на паперовій основі здійснюється методом широкоформатного друку чорнилом на основі «жорсткого сольвента». При друку сольвентними чорнилом, матеріал піддається хімічній дії, за допомогою якого верхній шар (на молекулярному рівні) перемішується з фарбою, що наноситься на носій. Такий спосіб нанесення зображення має високу стійкість до сонячних променів і дозволяє повнокольорову виробу залишатися яскравим і соковитим довгий час. Середній термін експлуатації постерів від 1 до 6 місяців, залежно від погодних умов.

Друк постерів, плакатів

Для широкоформатного друку плакатів використовується спеціально підготовлена, для вуличної експлуатації, папір Blue Back. Постери ідеально підходять для ротації зображень на Біг-бордах та сіті-лайтах, в рамках проведення рекламних кампаній.

Друк постерів, плакатів в Києві

РГ «Фламінго» пропонує послугу широкоформатного друку постерів в Києві та Черкасах. Вся продукція виготовляється на власній виробничій базі, що дозволяє оперативно виконувати замовлення високої якості за вигідною для клієнта ціною.

Завдяки сучасним технологіям і творчому колективу РГ «Фламінго», наша продукція завойовує прихильність клієнтів в Черкасах і в Києві. Всі наші клієнти – це зізнавальні і стабільні Замовники. Будь-який з них легко і з полюванням надасть про нас самі найкращі рекомендації і засвідчить рівень нашої майстерності та надійності. Приєднуйтесь!

Ви можете замовити друк постерів чи плакатів у Києві та Київській області, в таких містах:

 • Біла Церква
 • Бориспіль
 • Бровари
 • Ірпінь
 • Фастів
 • Вишневе
 • інші населені пункти області.

Щоб замовити друк постерів, плакатів в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та інших містах України, зв’яжіться з нашими представниками.

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення