Оформлення інтер’єрів

Оформлення інтер’єрів в магазинах, офісах, торгових центрах

Інтер’єр – це важлива частина у формуванні іміджу будь-якої організації. Вона є частиною стилю, підкреслюючи зовнішню рекламу, а також фірмовий стиль всієї організації. Декоративні елементи з пластику, а також картини на полотні або плівці, можуть допомогти ненав’язливо виділити різні робочі ділянки, секції в магазинах. Але крім цього, вони яскраво урізноманітнюють голі стіни, і зроблять ваш бренд більш впізнаваним, особливо, якщо ви плануєте не зупинятися на досягнутому, і розвинути мережу офісів, або торгових точок.

Оформлення інтер’єра в магазині

Вартість, ціна оформлення інтер’єра

Увага! Ціна оформлення інтер’єра прораховується індивідуально і залежить від багатьох параметрів:

площа оформлення;
матеріали для оформлення;
розробка дизайна і т.д.

Щоб дізнать ціну оформлення інтер’єра, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказавши всі вимоги і побажання.

  Запит на розрахунок  Оформлення інтер’єру магазину

  Відвідуючи різні магазини, або торгові центри, люди в першу чергу звертають увагу на знайомі магазини – або вони в них вже бували, або колись відвідували інший магазин цієї мережі. Не помилитися з вибором їм дозволяють візуальні знаки у вигляді зовнішньої реклами, а також оформлення інтер’єру магазина. Стильно оформлений інтер’єр – притягує до себе увагу, змушуючи відвідувача зайти, а правильно підібрані елементи дизайну – відчувати себе комфортно і продовжити ознайомлення з вашою торговою точкою.

  Оформлення інтер’єру в офісах

  Як і у випадку з торговою точкою, оформлення інтер’єра в офісі здійснюється з метою підкреслити імідж підприємства, але у нього є й інша функція. Не забуваємо, що офіс – це місце де працівник проводить по вісім, а то й більше годин щодня. Для комфортної і продуктивної роботи колективу, керівництву важливо створити правильну робочу атмосферу. Розмежовані зони відпочинку, конференц-зали, ресепшн і кухня, допоможуть вам з цим завданням. За допомогою декоративних елементів з пластику ви зможете легко привнести в свій офіс свіжість і робочий настрій.

  Рекламне оформлення торгового павільйона

  Не можна забувати і про відвідувачів. Імідж – одна зі складових першого враження про організацію. Обдерті стіни ще нікого не змусили повірити в надійність фірми. Заходячи в стильно оформлене приміщення, клієнт від початку буде більш схильний до позитивної відповіді, оскільки у нього складеться позитивне враження про вас.

  Оформлення інтер’єру ресторану, бару, клубу

  Дані заклади відносяться до місць відпочинку, відповідно їх інтер’єр також повинен сприяти цьому. Все частіше ми зустрічаємо різні тематичні заклади, в яких можна приємно провести вечір, але крім яскравого назви, його варто підкріпити настільки ж барвистим інтер’єром, наприклад, в східному стилі, або стилі кантрі. Головне не перестаратися з фарбами, інакше вони будуть лише дратувати відвідувачів. Існує маса елементів декору, які ви можете застосувати у себе. Наприклад, це можуть бути:

  Дизайн проект інтер’єра більярдної

  Ми пропонуємо Вам замовити оформлення інтер’єру у нашої компанії, яка протягом більш ніж двадцяти років займається зовнішньою рекламою і оформленням інтер’єрів. Ми можемо виготовити елементи декору згідно вашого брендбуку, або ж повністю створити для вас новий, неперевершений дизайн.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення