Дизайн реклами, інтер’єрів

Розробка дизайну – один з найважливіших процесів, без якого не можливий ні один проект зовнішньої реклами, широкоформатного друку, оформлення інтер’єра чи фасада будівлі. Без розробленого дизайн-макету, ти не надрукуєш поліграфічну продукцію, не зможеш замовити виготовлення сувенірної продукції, виготовити вивіску і т. д.

Від розробленого дизайну залежить багато чого! Твій дизайн диктує подальший стиль всієї компанії, так само визначає, хто буде твоїм клієнтом, чи зацікавиться він твоїми послугами.

Дизайн проект зовнішньої реклами

Робота зі створення дизайн-макету починається з обговорення ідеї з нашим дизайнером. Затверджена ідея ляже в основу стилю всіх подальших розробок. На цьому етапі тобі потрібно визначити, що тобі подобається, що ні, розуміти, хто твій клієнт, поставити конкретні завдання і цілі перед дизайнером. Чим більш повної буде початкова інформація (ідея, стиль, розміри, інформація, яка буде розміщена на макеті і т. Д.), Тим швидше і точніше дизайнер зробить свою задачу. А розроблений макет принесе велику користь. Фрази «розробіть щось на свій смак», «я не знаю, що я хочу», «ви зробіть, а я потім визначуся» краще не використовувати. Тільки ти знаєш, хто твій покупець і які цілі переслідує твоя розробка. Без первісної інформації вся робота дизайнера і подальше виготовлення може виявитися не працюючим на кінцевого споживача. Завдання дизайнера – придумати і зробити правильно макет, згідно твоїм вимогам (про це потрібно пам’ятати і дуже серйозно підходити до будь-якого дизайн-проекту, будь це фірмовий стиль, торгова марка, або просто візитка).

Розробка дизайна фірмового стиля компанії, поліграфії

Другий етап – це узгодження варіанту дизайн-макету. Потім йдуть коригування затвердженого макета і підготовка його до здачі. Після цього макет здається на електронному носії і повністю готовий до подальшого виробництва. Всі розроблені раніше макети рекомендуємо зберігати в архіві, так як рано чи пізно вони тобі можуть знадобитися. Дизайнери не зберігають у себе здані проекти довгий час!

Дизайн реклами, дизайнерські послуги в Києві і Черкасах

Рекламна група «Фламінго», має великий досвід у розробці дизайну реклами в Києві та Черкасах. У нашому штаті є цілий відділ дизайнерів, які можуть в найкоротші терміни професійно впоратися з дизайн-макетом будь-якої складності. Крім творчого завдання, ми так само враховуємо багато технічні моменти, що дуже важливо: компоновка, колірний ряд, архітектурні особливості, матеріал виготовлення, умови експлуатації рекламних виробів та багато іншого. Так само на етапі затвердження макета, ми можемо надати тобі фотомонтаж, де ти відразу ж побачиш, як виглядатиме твоє готовий виріб.

У спектр послуг РГ «Фламінго» з розробки дизайн-макетів входять:

 • Дизайн зовнішньої реклами будь-якої складності (дизайн борда, вивіски, таблички, сіті-лайти, щити, тротуарки, банери і т. д.);
 • Дизайн поліграфії всіх видів (візитки, папки, буклети, каталоги, етикетки, упаковки, флаєри, блокноти, листівки, грамоти, сертифікати і т. д.);
 • Розробка торгової марки (логотипу) і фірмового стилю (сувенірна продукція, фірмовий ділова документація, фірмова поліграфія, промо одяг і ручки з логотипами і т. д.);
 • Дизайн та оформлення інтер’єру / екстер’єру;
 • Розробка бренду;
 • Дизайн виставкових стендів, павільйонів, стійок і т.д.;
 • Дизайн фасадів та багато іншого.

Розробка дизайна фасаду будівлі

Розроблені РГ «Фламінго» дизайн-макети, не раз були відзначені журі в різних конкурсах виробників реклами. Підтвердження – наші грамоти та дипломи!

На всі інтересуючі тебе питання, зможуть відповісти наші кваліфіковані фахівці – дзвони (0472) 54 – 67 – 07. Замовити розробку дизайну можна через форму зворотнього зв’язку.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення


  Портфоліо:


  показати всі роботи...

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення