Штендери, тротуарні установки, мимоходи

Виготовлення штендерів, тротуарок, стоперівШтендер (стопер, тротуарка, мимохід) – це невеликий переносний рекламний покажчик, площа якого рідко перевищує 1,2 кв. м. Кількість сторін визначається умовами експлуатації, найчастіше виготовляються двосторонні штендери, виконані у формі прямокутника або арки. Штендер, недорогий і в той же час ефективний спосіб притягнути увагу Вашого потенційного клієнта. Його мета – розповісти про товари, що надаються, або послуги.

Головними перевагами штендера є:

 • дешевизна в порівнянні з іншими рекламними носіями;
 • мобільність (зручність розміщення);
 • спрощена реєстрація.

Оскільки, основна функція штендера, інформувати потенційних клієнтів про послуги, акції, курси валют і т. д., що пропонує Ваша компанія, і розташовуватися він повинен в місцях найбільшого скупчення людей, найчастіше це тротуар або вхід в торговий центр.

Вартість, ціна штендера

Увага! Штендери – вироби, що виготовляються під замовлення. Ціна залежить від багатьох чинників:

кількість виробів (принцип: чим більше виробів в замовленні, тим менша ціна за 1шт.);
матеріали виготовлення;
розмір виробу;
дизайн;
спосіб нанесення зображення, написів і т.д.

Таким чином, ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення. Щоб дізнатись ціну штендера, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на розрахунок  Матеріали, які використовуються для виготовлення штендера

  Рекламний штендер складається з каркасу і рекламного поля, на яке наноситься інформація. Для виготовлення каркасу використовується тонкостінний металевий або алюмінієвий профіль. Рекламне поле або лицьова панель штендера може виготовлятися з: оцинкованого металевого листа, пластика ПВХ, композитної панелі. Використання того або іншого матеріалу обумовлюється конструкцією зовнішнім виглядом умовами експлуатації і місця розташування. Фахівці РГ Фламінго допоможуть Вам вибрати найбільш відповідний матеріал для виготовлення Вашого штендера, адаптованого до Ваших умов.

  Нанесення зображення на рекламне поле штендера

  Інформаційна рекламна площина — найважливіша частина штендера. Інформація розташована на площині, адресована споживачеві тому має бути короткою, читабельною і привабливою. Завдання штендера викликати бажання потенційних клієнтів скористатися Вашими послугами. Об’єм інформації на штендері краще погоджувати з його розміром — адже дрібні букви читати важко, а велика кількість тексту не має часу. Поєднання кольорів краще зробити максимально контрастним — це «притягає погляд». Що б захистити зображення штендера від ушкоджень, ми рекомендуємо його заламінувати.

  Види штендерів

  Рекламна група «Фламінго» виготовляє штендери різних видів і конфігурацій. На нашому підприємстві Ви зможете придбати як стандартні штендери, які завжди є в наявності на нашому складі, так і замовити виготовлення індивідуальних (не стандартних) тротуарних установок, функціональність і зовнішній вигляд яких найбільш підходить до вимог і специфіки Вашого бізнесу. Розрізняють чотири основні види штендерів:

  • штендер скріпка;
  • штендер стандарт, Т-подібний;
  • фігурний штендер, ростова фігура;
  • арочний штендер;
  • штендер об’ємний, складної форми.

  Основною їх відмінністю є зовнішній вигляд конструкції.

  Штендер скріпка

  Штендер скріпка

  Штендер “Фігурний” – Ростова фігура

  Фігурний штендер - ростова фігура

  Штендер “Стандарт”, т-подібний

  Штендер стандарт, т-подібний

  Штендер “Об’ємний складної форми”

  Штендер об’ємний, складної форми

  Виготовлення штендерів Київ

  Виготовлення штендерів в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині та всій Україні – один з головних напрямків роботи рекламної групи «Фламінго» по виготовленню зовнішньої реклами. Для консультації і розміщення замовлення Вам досить зв’язатися з нашим комерційним відділом або регіональним представником компанії.

  Цікавих і креативних проектів Вам, дорогий відвідувач нашого сайту!!!

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення