Друк, виготовлення рекламних буклетів

Буклет – це листове видання, віддруковане на одному листі, як правило, з двох сторін, складене в один або двічі. Буклети, об’єднуючи в собі достоїнства невеликої вартості і високої інформативності, є одним з найширше використовуваних і ефективних видів рекламної поліграфії. Сфера застосування рекламних буклетів дуже і дуже велика, крім того, буклет інформативніші і компактніше, ніж листівка.

РГ «Фламінго» робить друк буклетів на сучасному, високоякісному устаткуванні, завдяки чому наша поліграфія відрізняється відмінною якістю. Ми пропонуємо друк буклетів методами офсетного і цифрового друку.

Виготовлення, друк рекламних буклетів

Для виготовлення буклетів, ми використовуємо завжди якісний матеріал всіляких видів : глянсовий папір, матовий папір, льон, калька, картон, фактурний папір, пластик. РГ «Фламінго», також, надає послуги обробки після друку: ламінація матовою і глянсовою плівкою, суцільна і вибіркова УФ-лакіровка і т. д.

У нас, можливий дво- та односторонній друк буклетів.

Завдяки фотомонтажу, виконаному нашими дизайнерами, Ви вже на стадії затвердження макету зможете побачити, як виглядає Ваш буклет. Для цього досить надати нам вимоги і побажання по буклету.

Друк, виготовлення буклетів Київ

Виготовлення буклетів (друк буклетів) в Києві, Черкасах і всій Україні – один з напрямків роботи РГ «Фламінго» по виробництву поліграфії. Ми виконуємо виготовлення буклетів незалежно від їх складності. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Замовити друк, виготовлення буклетів в Черкасах, Києві, Золотоноші, Умані, Каневі, Смілі ті інших містах України, Ви можете зв’язавшись з нами.

Ознайомитися з усіма видами поліграфічної продукції, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту – виготовлення поліграфії.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення