Друк на пакетах – виготовлення корпоративних пакетів з логотипом

Пакети є невід’ємним атрибутом сучасного життя. Пакети використовуються скрізь і сьогодні не можна уявити, як можна без них обійтися. Якщо для споживачів фірмовий пакет це, передусім, універсальна упаковка, то для підприємства, в першу чергу, дуже дієвий вид рекламної і сувенірної продукції. До того ж, підносячи бізнес-сувенір в якості подарунка своїм партнерам або колегам, буде доречно запакувати його у фірмовий пакет з логотипом.

Корпоративний пакет з логотипом

РГ «Фламінго» виготовляє корпоративні пакети різних видів : з прорубаною ручкою, з петельною ручкою, пакети типу «майка». Друк на пакетах робиться на сучасному устаткуванні і завжди якісного матеріалу. Наша компанія виконує друк на пакетах логотипів, тексту (слогану) методом трафаретного друку. Так само, Замовник може вибрати відповідний йому колір пакету.

Для виготовлення, досить надати нам вимоги і побажання по пакету(колір, розмір, зовнішній вигляд) і макет Вашого логотипу(малюнка, тексту, фотографії). Якщо у Вас немає макету, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. Причому, завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме пакет до того, як потрапить на виробництво.

Друк на пакетах Київ, Черкаси

Друк на пакетах (фірмові пакети) в Києві і Черкасах – одно з напрямів роботи РГ «Фламінго» по виробництву сувенірної продукції. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Друк на пакетах

Ознайомитися з усіма видами сувенірної продукції, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту – бізнес сувеніри.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення


  Портфоліо:


  показати всі роботи...

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення