Корпоративні конверти: друк, виготовлення конвертів

Конверт – паперова оболонка для пересилання документації, вітальних листівок, листів і т.д. У сучасному світі паперова листування все більше відходить на задній план, оскільки куди швидше і зручніше користуватися електронною поштою. Але в бізнесі все ще багато речей прийнято надсилати поштою – угоди, бухгалтерські документи, вітальні листівки клієнтам і багато чого іншого.

Конверт з логотипом може стати відмінний рекламним ходом, який зробить ваші листи більш впізнаваними, а також доповнить корпоративну листівку в честь якогось свята. Крім логотипу компанії, конверт можна дизайнерськи оформити в одному стилі з листівкою.

Друк корпоративних конвертів з логотипом

Конверти для ділового листування відрізняються від стандартних виробів, які продаються в поштових відділеннях, різноманітністю оформлення у фірмовому стилі організації, а також, зазвичай, використовуються в розмірі євро, або А5. Але по вашому побажанню, ми виготовляємо поліграфію будь-якого формату.

Для сувенірних конвертів, які замовляють разом з вітальною листівкою для клієнтів, може використовуватися більш щільний дизайнерський картон. Фірмові конверти носять іміджевий характер, підкреслюючи загальний стиль організації.

Друк на конвертах – серійна послуга, ми пропонуємо замовити такий виріб від 10 шт. Зв’язавшись з нашим менеджером, ви зможете вибрати дизайн конверта, а також матеріал, з якого він буде виготовлятися. Ціна на конверти з логотипом залежать від тиражу, паперу та складності дизайну, для уточнення вартості вашого замовлення, зверніться до нашого фахівця.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення