Друк білбордів – широкоформатний друк на папері blueback (блюбек)

Широкоформатний друк на папері в Києві і Черкасах – дуже затребуваний вид повнокольорового широкоформатного друку від РГ «Фламінго». Друк на папері використовується як для зовнішньої реклами, так і для оформлення інтер’єрів, де використовується інтер’єрний друк . Друк здійснюється на широкоформатних плоттерах сольвентним чорнилом.

РГ «Фламінго», для друку, використовує папір для постерів, інтер’єрний папір, світлоперепускний папір, фотопапір. Максимальна ширина запечатки поверхні для зовнішнього застосування може досягати 3,2 м., а для інтер’єрного застосування – 1,6 м. Якість друку, теж різна, залежно від середовища застосування – від 320 до 720 dpi капель фарби на дюйм матеріалу. Це дозволяє добитися високої якості перенесення кольорів, і зображення виглядає яскравіше і насичено.

Широкоформатний друк білбордів на папері блюбек

РГ «Фламінго» використовує друк на папері, коли потрібно виготовити: друк постерів (плакатів), друк білбордів (Биг-бордів, щитів) і друк фотошпалер, світловий короб з внутрішнім підсвітом (лайтбокс).

Для забезпечення великої міцності і довговічності, РГ «Фламінго» використовує спеціальні барвники. Це забезпечує стійкість до дії води і ультрафіолетових променів. Також використовується папір підвищеної міцності.

Переваги друку на папері:

 1. Стійкість до погодних умов – завдяки спеціальним барвникам, зображення не тьмяніє, не вицвітає і не розтікається.
 2. Легкість експлуатації – легко монтується і демонтується. При демонтажі, практично, не залишає ніяких слідів на поверхні.
 3. Доступність – не дорогий, економічний і доступний матеріал при широкоформатному друці.

Друк на папері – один з напрямків роботи РГ «Фламінго» по широкоформатному друку. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Можливо замовити широкоформатний друк на папері в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та містах всієї України, Ви можете зв’язавшись з нашими представниками.

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення