Друк дипломів, грамот, сертифікатів

Дипломи, грамоти, сертифікати – це офіційний документ, але виконаний він може бути у будь-якій, навіть жартівливій формі. Адже, якщо ви вирішили влаштувати змагання серед друзів, бланки дипломів, грамот краще виконати яскравими і веселими, тоді як дипломи, грамоти створені для вручення на корпоративній події або спортивному заході, краще витримати в офіційному тоні.

Друк дипломів (грамот, сертифікатів) з використанням офсетного і цифрового друку від рекламної групи “Фламінго”. Матеріалом для друку служить дизайнерський картон, офсетний або крейдований папір з щільністю – 80-300 гр./м².

Друк дипломів, грамот, сертифікатів

Для того, що б збільшити термін придатності і захистити диплом від механічних ушкоджень, наша компанія пропонує використання ламінацію або УФ-лакіровку. До того ж, це сприяє поліпшенню естетичного вигляду.

Друкуємо дипломи, грамоти, сертифікати різних розмірів, форми і кольору.

Для виготовлення, досить надати нам вимоги і побажання по диплому(грамоті, сертифікату) і наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю розроблять макет. Завдяки цьому, Ви зможете побачити, як виглядатиме диплом до його реалізації.

Друк дипломів, грамот, сертифікатів Київ

Друк дипломів, грамот, сертифікатів в Києві і Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та інших містах України – один з напрямів роботи РГ «Фламінго» по друку поліграфії. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Дипломи, грамоти, сертифікати на замовлення

Ознайомитися з усіма видами поліграфії, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту – поліграфічна продукція.

Ви можете замовити друк дипломів, грамот, сертифікатів в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та інших містах України, просто зв’язавшись з нашими представниками.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення