Друк візиток, візитних карток

Візитна картка (візитка) – традиційний носій контактної інформації про людину або організацію. Зазвичай на візитку наноситься коротка інформація про власника – ПІБ, посада, контакти. Бажано, що б на візитці був нанесений логотип компанії або коротко написаний рід діяльності/послуг. Прийнято ділити візитки на три види: особисті (сімейні), ділові і корпоративні.

Особисті візитки в основному використовуються в неформальному спілкуванні при дружньому знайомстві. У таких візитках вказано лише ПІБ і контакти.

Корпоративна візитна картка, як правило, не містить імен і прізвищ. При друці, в ній вказується інформація про компанію, сфера діяльності, перелік послуг, що надаються, контактні телефони, карта проїзду, адреса веб сторінки.

Ділова візитка використовується у бізнесі, на офіційних зустрічах і переговорах, для надання контактної інформації своїм майбутнім клієнтам. На ділових візитках обов’язково вказуються ім’я, прізвище, посада бізнесмена, а також назва фірми і вид її діяльності.

Візитка - візитна картка

Матеріал, з якого виготовляються візитні картки, – різноманітний. Це і папір, і дизайнерський картон, і пластик, і навіть дерево і метал. Стандартний формат візитної картки – 90х50 мм, також використовується і Євроформат візитки – 85х55 мм.

Виготовлення, друк візиток Черкаси

РГ «Фламінго» займається виготовленням візиток в Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині та інших містах Черкаської області на будь-якому матеріалі і в коротші терміни. Якщо дизайн візитки має на увазі повнокольорове зображення, або у Вас мало часу на виготовлення, рекомендуємо друк візиток цифровим способом. Якщо ж Вам потрібні візитки, де використовується графічне зображення і кількість кольорів не перевищує чотири (дуже рідко більше) – тоді візитки, надруковані шовкографією, виглядатимуть солідніше. Так само, наша виробнича база дозволяє нам виготовляти ексклюзивні візитки на будь-якому іншому матеріалі.

Виготовлення, друк візиток

Виготовлення, друк візиток Київ

Виготовлення візиток (друк візиток) в Києві – один з напрямків роботи «Фламінго» по виготовленню поліграфічної продукції. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Замовити друк візиток можно не тілько в Києві, а і в населених пунктах Києвської області:

 • Біла Церкова
 • Бровари
 • Бориспіль
 • Фастів
 • Ірпінь
 • Буча
 • інші населені пункти області.

Можливий швидкий друк візиток (протягом 1 години).

Ознайомитися з усіма видами поліграфії, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту – друк поліграфії.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення