Оформлення, поклейка вітрин – реклама на вітринах

Усім відомо, що для успішного просування будь-якого товару або послуги, або подальшого розвитку бізнесу, потрібна хороша зовнішня реклама. А яка найдоступніша, яскравіша і виразніша реклама? Це ваша вітрина!

Оформлення вітрин — це праця, що не терпить халатності і недбалості. У цій справі важлива майстерність, творчість і натхнення. Якісні і із смаком оформлені вітрини служать важливим інструментом в позиціонуванні бренду фірми.

Цікаво відмітити, що правильно оформлена вітрина залучає потенційного клієнта, тому що формує стиль елітного, або навпаки, масового об’єкту для інтересу продаж. Зовнішній вигляд магазину допомагає сформувати у споживача потрібне представлення про асортимент і якість пропонованих тут послуг і товарів. Крім того, це хороша реклама самого магазину. Вітрина легко може стати непрямим інструментом в ціноутворенні і бути відмінним доповненням в загальної маркетингової політики фірми.

Оформлення вітрин торгового центра

Вартість, ціна оформлення вітрин

Увага! Ціна оформлення вітрин прораховується індивідуально і залежить від багатьох параметрів:

площа поклейки;
розробка дизайну;
оформлювальні роботи і т.д.

Щоб дізнатись ціну оформлення вітрин, Вам достатньо надіслати запит на прорахунок, скориставшись кнопкою Прорахувати ціну, вказав всі вимоги і побажання.

  Запит на прорахунок  Чому саме ми?

  Коли компанія «Фламінго» береться за справу, то використовує увесь свій досвід, творчість, і сучасні ноу-хау. І повірте, арсеналом наших знань і напрацювань ми заслужено пишаємося. Для реклами на вітринах ми використовуємо усі можливі засоби візуальної реклами: від простої аплікації плівки на склі, до оформлення вітрини надскладними дизайнерськими елементами зі світловими рекламними конструкціями.

  Що Ви отримаєте?

  Команда «Фламінго» – це фахівці працюючі «під ключ». Ми не залишаємо замовника на півдорозі. Ми розпочинаємо роботу з формування пріоритетної споживчої політики і закінчуємо втіленням в життя самих незвичайних Ваших побажань і ідей. Окрім оформлення самої вітрини, ми з радістю допоможемо створити цілу композицію, яка працюватиме на Ваш успіх. Це і декоративні маркізи, і вхідна група, і оформлення ганку магазину, і оформлення фасаду магазину. Вже сотні наших вдячних клієнтів переконалися, що «Фламінго» – це надійний партнер у бізнесі. Переконайтеся в цьому і Ви!

  Замовити оформлення вітрин в Черкасах, Ви можете зателефонувавши нам або залишив заявку через форму зворотного зв’язку.

  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення