Виготовлення рекламних стел, пілонів

Рекламна стела, пілон – велика рекламна конструкція, яка при цьому займає не велику площу і в той же час дуже помітна за рахунок її висоти.

Рекламна група «Фламінго» виготовляє і встановлює рекламні стели будь-яких розмірів і форми, незалежно від їх складності. Сфера застосування стел дуже різноманітна:

 • стели при в’їзді до населеного пункту. Надають інформацію про пункт (назва, герб, схема проїзду і так далі);
 • стели для автосалонів, автоцентрів;
 • стели для банків, офісних центрів;
 • стели при в’їзді на автозаправну станцію, АЗС. Інформують про ціну на паливо, машинну олію або інші послуги, що надаються;
 • стели для бізнес-центрів;
 • стели для ресторанів, кафе, магазинів та спортивних закладів.

Рекламна стела, пілон автоцентра

Наша компанія виготовляє рекламні стели, пілони тільки на сучасному устаткуванні і з якісного матеріалу. Стела (пілон) може складатися з металевого каркаса, дерева, бетонної конструкції, які покриваються композитними панелями. Для зовнішнього підсвічування стел і пілонів використовуються люмінесцентні, метало галогенові і світлодіодні прожектори. Для підсвічування рекламної стели всередині найчастіше використовуються люмінесцентні лампи або світлодіодні модулі.

Якщо у Вас немає макету, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. При розробці макету, наші дизайнери, беруть до уваги фірмовий стиль, розташування і інші моменти. Завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме стела до того, як вона піде у виробництво.

Виготовлення стел, пілонів в Києві

Виготовлення рекламних стел, пілонів в Києві і Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та всій Україні – один з напрямків роботи РГ «Фламінго» по виробництву зовнішньої реклами. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго». Дзвоніть, і ми утілимо усі Ваші бажання в реальність!

Інформаційна стелла, пілон населеного пункта

Рекламні стели, виготовлені РГ «Фламінго», Ви можете подивитися на сторінці нашого сайту в розділі «Портфоліо. Зовнішня реклама. Окремо стоячі конструкції».

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення