Вивіска зовнішня для оформлення фасада магазина, ресторана, офіса

Вивіска зовнішня для оформлення фасада житлового комплексаВізуальні знаки, що застосовуються в бізнесі для залучення клієнтів, умовно можна поділити на зовнішні та інтер’єрні. Різниця між ними дуже умовна, оскільки часто вони можуть застосовуватися як на вулиці, так і всередині приміщення. Але якщо подивитися з боку охоплення аудиторії, а також призначення – різниця все ж є. Зовнішня вивіска спрямована на інформування і орієнтування перехожих, вона розповідає їм про вас, а також допомагає вас знайти. Інтер’єрна ж вивіска застосовується в двох випадках:

 • в торговому або офісному центрі, для навігації відвідувачів, які побачили вашу рекламу на вулиці, серед інших торгових точок і фірм;
 • або ж як світловий елемент декору безпосередньо в інтер’єрі офісу, магазину, ресторану і т.д.

В першу чергу, будь-якого підприємця цікавить збільшення потоку клієнтів, тому головну увагу в цій статті ми приділимо саме вивісці зовнішній, як одному з найбільш поширених і різноманітних видів зовнішньої реклами.

Світлові вивіски – ваш незамінний співробітник

Для початку, давайте поговоримо про те, які взагалі існую різновиди зовнішньої вивіски:

 1. Світловий короб, лайтбокс. Саме ці вироби зазвичай передбачаються рекламістами, коли вони говорять про вивіски. На сьогоднішній момент є безліч варіантів і конфігурацій цього виробу – короб з врізними буквами, з буквами на проріз, з накладними елементами, лайтбокси тощо.
 2. Рекламні букви – об’ємні, плоскі, світлові, несвітлові. Цей візуальний знак замовники також часто відносять до категорії вивіски. Вони виконують ту ж функцію, але відрізняються складністю робіт, вартістю і дизайном. Досить часто можна зустріти комбінацію світлового короба і об’ємних літер.
 3. Консольна вивіска, панель кронштейн. Ще один вид візуальної реклами, часто використовуваний в якості додаткового знака для залучення клієнтів. Ми всі зустрічали такі вироби в аптеках, у вигляді хреста, або біля банку, як табло з курсом валюти.
Зовнішня світлова вивіска для офіса
Фасадна світлова вивіска продуктового супермаркета, магазина
Зовнішня світлова вивіска для ресторана

Всі ці знаки – ефективні види зовнішньої реклами. Вибираючи рекламний знак для своєї фірми, магазину чи ресторану, можете сміливо покластися на свої переваги, а також рекомендації фахівця.

Тепер поговоримо, чому світлові вивіски більш ефективні, ніж їх не світлові аналоги. Безперечно, якщо у вас невеликий магазинчик, єдиний на кілька житлових будинків, до вас прийдуть в будь-якому випадку. Але якщо ви відкриваєте магазин, офіс або розважальний заклад в місці, з великим скупченням інших організацій, а значить, ваших конкурентів – потрібно яскраво і привабливо виділятися. Ось навіщо потрібні світлові вивіски. Вони помітні, вони притягують погляди, вони – ваші співробітники, що працюють цілодобово, без перерв і вихідних.

Де купити вивіску? Замовлення, ціна, фото

Замовити світлову вивіску дуже просто. У нас на сайті ви можете знайти не тільки наші контакти, а й форми зворотного зв’язку, за допомогою яких ви можете відправити запит до нашого менеджера. На першому етапі, наш фахівець допоможе вам вибрати правильний і ефективний дизайн зовнішньої реклами, після цього ми зможемо прорахувати ціну вивіски. У нас в портфоліо зібрана велика колекція наших робіт, де ви можете знайти фото вивіски, яка вас зацікавить.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення