Комерційна пропозиція по встановленню елементів системи навігації

Система міської навігації

Елементи системи міської навігації: туристичний вказівник напрямків, інформаційний стенд, адресні таблички
Дорогі друзі!

Пропоную Вам розглянути пропозицію по установці елементів системи навігації, інформаційних вказівників у вашому населеному пункті. Даний проект успішно реалізується в м. Черкаси. В його основу увійшли:

 1. Установка інформаційного вказівника напрямів, який окрім своєї інформативної функції є істинною естетичною прикрасою міста. Він встановлений на площі біля Міськради.
 2. Інформаційні вказівники проекту «СТАРЕ МІСТО», які встановлені в районі будівель, що є історичними пам’ятками архітектури м. Черкаси. Вони виготовлені в одному стилі з інформаційними вказівниками НАПРЯМІВ і також стали прикрасою міської інфраструктури.
 3. Вказівники на будинках з назвами вулиць та номерами будинків. Їх конфігурація прийнята Рішенням міської влади. Дуже важливий елемент – єдність стилю та загальні принципи монтажу.

Наше підприємство готове не тільки виконати проект по вже існуючим макетам і кресленням, але і розробити концептуально новий підхід до конфігурації вказівників і до їх розміщення у вашому місті.

Короткий опис матеріалів і технології виготовлення:

В якості матеріалів для виготовлення інформаційного вказівника використовується чавунна лита основа та інші чавунні елементи, труба в якості несучої стійки, планшети з чорного металу, плоскорелєфні елементи з ПВХ і чорного металу з покриттям «під золото». Використовується порошкова фарба з елементами золота, а також лазерна різка металу. Застосовуються також ковані елементи. Вказівник підсвічується знизу трьома світильниками. Висота конструкції може бути до 5-6 метрів.

В якості матеріалів виготовлення інформаційних стендів проекту «СТАРЕ МІСТО» використовуються кругла та профільна труба в якості несучих стійок, елементи ковки, алюмінієві композитні панелі в якості підоснови для нанесення інформації, протиударний прозорий пластик для захисту зображення, лазерна різка букв з латуні. Розміри стендів можуть бути різними 1,0 х1, 5 м, 1,2 х1, 5 м і т.д.

В якості матеріалів виготовлення інформаційних табличок на будинки, адресних табличок, може використовуватися як чорний метал, так і композитні панелі. Зображення гравірується, наноситься плівкою або фарбою. Розміри 0,5 х0, 2, 1,0 х0, 3 і т.д. в залежності від типу будинку.

Нижче наведені орієнтовні ціни. При складанні розгорнутого технічного завдання будуть надані уточнені цифри для формування бюджету.

Назва і опис продукта Кількість Вартість в грн., з врахуванням НДС
1. Інформаційний вказівник напрямку 1 Від 18000,00
2. Адресні таблички 1 Від 85,00
3. Інформаційний стенд 1 Від 3500,00

Будемо раді відповісти на Ваші запитання за телефоном 067 40 53 87 Олександр або пишіть на електронну адресу alex777_72@list.ru.

Приклади вказівників і стендів, що встановлені в м. Черкаси

Система міської, туристичної навігації в місті Черкаси

Зацікавила наша пропозиція? Дізнатись детально:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Вам може бути цікаво:

  Коммерческое предложение для аграрных предприятий Комерційні пропозиції, співпраця

  30.05.2017 Комерційна пропозиція для аграрного сектору України

  Изготовление бизнес сувениров Комерційні пропозиції, співпраця

  30.05.2017 Співпраця в галузі зовнішньої реклами, сувенірної продукції

  Широкоформатная печать Комерційні пропозиції, співпраця

  29.05.2017 Співпраця в галузі широкоформатного друку

  Сотрудничество в сфере реализации, продажи фотообоев Комерційні пропозиції, співпраця

  29.05.2017 Дилерам по реалізації фотошпалер

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення