Основні, найбільш розповсюджені види світлових вивісок

Замовляючи зовнішню рекламу, замовник може зіткнутися зі складним вибором виду світлового знака, який буде рекламувати його бізнес. Тут ми представимо вам найпоширеніші типи світлової візуальної реклами. Можливо, це допоможе вам вибрати вивіску більш обдумано.

Лайтбокс – світловий короб

Світлова вивіска - лайтбокс, світловий короб

Цей світловий знак представлений у вигляді короба з внутрішньою підсвіткою. Ви можете замовити лайтбокс будь-якої форми. Існує кілька конфігурацій виготовлення цього виробу:

1. За типом борту:

 • лайтбокс в профілі квадро (лицьова панель – акрил молочний, борта – профіль квадро, задня панель – ПВХ, зображення – широкоформатний друк);
 • лайтбокс з клеєним бортом (лицьова панель – акрил молочний, борта і задня панель – ПВХ, зображення – широкоформатний друк).

2. За типом лицьовій панелі:

 • лицьова панель з молочного акрилу, з нанесенням зображення за допомогою друку на с/к плівці;
 • лицьова панель з банерної тканини, на якій друкується зображення.

Вартість виробу залежить від розміру вивіски і конфігурації її виготовлення.

Світлова вивіска з буквами на проріз

Світлова вивіска з буквами на проріз

Тут і в наступних виробах, крім різних комбінацій способів нанесення зображення, для прорахунку вартості велику роль відіграє тип шрифту літер. Букви на проріз виготовляються методом вирізання їх в композиті (АКП), а зі зворотного боку лицьовій панелі кріпитися молочний акрил. У всіх вивісках з буквами, лицьова панель, борта і задня панель виготовляються з композиту. Як і всі світлові вироби, літери на проріз зсередини підсвічуються світлодіодами. Такий вид вивісок часто комбінують з аплікацією із самоклеючої плівки.

Вартість такої вивіски залежить від розміру, комбінації з аплікацією, а також типу шрифту – прямий, прописаний, із зарубками.

Світлова вивіска з врізаними буквами

Світлова вивіска з врізаними буквами

Якщо в попередньому варіанті букви виглядають «утопленими» в композиті, то в цьому – вони знаходяться зовні. У вирізану основу в композиті, кріпляться об’ємні букви без задньої панелі, які виготовляються з молочного або кольорового акрилу. Букви можуть бути різних шрифтів і розмірів. Зсередини вивіска підсвічується світлодіодами. Найчастіше, такі знаки зустрічаються у вигляді комбінацій плоских і об’ємних елементів. Ось деякі з них.

 1. Букви врізані з аплікацією.
 2. Літери врізані з інкрустованими буквами.
 3. Букви врізані і букви на проріз.

У таких випадках, основна інформація (напр. Назва закладу), виділяється буквами врізними, а додаткова («магазин», «ресторан» і т.д.), іншими елементами. Вартість залежить він розміру вивіски і шрифту.

Світлова вивіска з інкрустованими буквами

Світлова вивіска з інкрустованими буквами

Основа виготовлення така ж, як і у врізаних букв. Але в цьому варіанті, букви виготовляються з прозорого акрилу, а зверху нього, на лицьову частину букви, наноситися кольоровий акрил, або кольорова плівка. Ви можете вибрати будь-який шрифт, а також розмір букв. Головне, щоб вони легко сприймалися перехожими. Цей варіант виготовлення вивісок, також передбачає різні поєднання і іншими видами:

 1. Букви інкрустовані і аплікація.
 2. Літери інкрустовані і букви плоскі.
 3. Букви інкрустовані і букви на проріз.

Принцип розподілу інформації, такий самий, як і в попередньому варіанті. Для прорахунку вартості такої світлової вивіски, надайте менеджеру інформацію про шрифт, розмір і варіанті комбінації рекламних елементів.

Світлова вивіска з об’ємними накладними буквами

Світлова вивіска з об'ємними накладними буквами

Якщо у варіанті врізаних букв, напис кріпитися в осередку в композиті, то в цьому – на сам композит. Світлодіоди розміщуються безпосередньо в самих буквах. При великих розмірах вивіски, всередині композиту розміщується металевий каркас (у всіх видах продукції), для додання їй більшої міцності. Тут також можливі комбінації:

 1. Об’ємні накладні букви з аплікацією.
 2. Об’ємні накладні букви з плоскими буквами.

Світлова вивіска з об’ємними літерами, підсвічуванням контражур

Світлова вивіска з об'ємними літерами, підсвічуванням контражур

Тут букви кріпляться до композиту на відриві, щоб підсвічування було не зсередини, а ззаду символу. Самі букви виготовляються з ПВХ, а зверху тонуються самоклеючою плівкою. Для надійності вивіски, при її виготовленні додають металевий каркас. Ви також можете вибрати шрифт, розмір і комбінацію з іншими елементами:

 1. Літери з підсвічуванням контражур + аплікація.
 2. Літери з підсвічуванням контражур + літери плоскі.

Для замовлення вивіски з об’ємними літерами з підсвічуванням контражур, вам потрібно надати менеджеру рекламного агентства інформацію по розмірам, типу шрифту та побажання по комбінації контражуру з іншими накладними елементами.

Для більш швидкого прорахунку вартості будь-якого виду світлової вивіски, технічному фахівцеві потрібен макет, точні розміри вивіски, букв і місце кріплення. Якщо у вас вже є макет в Corel, ви можете відправити його нам поштою для прорахунку. Якщо ж макета немає – наш дизайнер може створити його для вас.

  Запит на прорахунок  Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціни? Зв’яжіться з нами:

   Ваше ім’я *
   Ваш e-mail *
   Номер телефона
   Повідомлення

   * - поля обов’язкові для заповнення


   Портфоліо:


   показати всі роботи...

   Чат с менеджером
   Telegram
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Генерація паролю

    Замовити зворотній дзвінок

    * - поля обов’язкові до заповнення