Вибір шрифту для виготовлення об’ємних літер

Вивіска з об’ємними літерами, символами для продуктового магазину в КиєвіОб’ємні букви – один з варіантів виготовлення світлової вивіски. Вони можуть бути як самостійними елементами, так і частиною короба з композиту. В незалежності від обраного варіанту виготовлення, дизайн залишається основним критерієм ефективності вивіски. Серед критеріїв правильної вивіски можна виділити – кольорова гамма, навколишнє середовище, а також шрифт. Саме про останній ми поговоримо в цій статті. Вибір шрифту впливає на багато аспектів виготовлення і експлуатації об’ємних світлових і не світлових букв – зручність читання, ідентифікація організації, формування вартості виробу. Давайте розглянемо їх по порядку.

Ціна об’ємних літер в залежності від обраного шрифту

Наземні об’ємні літери і логотип із композита на металевому каркасі для аграрної компанії Agrimatco-УкраїнаШрифти, що використовуються при виготовленні зовнішньої реклами, можна розділити на три категорії – прямі, із зарубками і прописні. Найпростіший у виготовленні – прямий шрифт. У нього немає складних ліній, дрібних деталей (зарубок), що значно спрощує роботу і кількість використаного матеріалу, а значить, робить виріб дешевшим, ніж при використанні інших варіантів. Це не означає, що всі повинні замовляти виключно букви з прямим шрифтом, мало того, що вони підходять не кожному виду діяльності (про це поговоримо пізніше), але і візуально можуть поступатися більш креативним шрифтам. Тому до вибору дизайну слід підійти дуже відповідально.

Говорячи про виготовлення об’ємних літер не можна окремо не виділена світлові знаки. Тут шрифт також відіграє велику роль. Занадто тонкі лінії не дозволяють розмістити всередині конструкції світлодіодні модулі і рівномірно засвітити конструкцію. Зазвичай, досвідчені рекламні агентства радять своїм клієнтам найкращий варіант дизайну, але останнє слово завжди залишається за замовником.

Читабельність вивіски і ідентифікація вашого офісу, магазину, закладу в залежності від шрифту об’ємних літер

Фасадна вивіска магазина - псевдооб’ємні літери і символиБуло б не приємно витратити гроші на зовнішню рекламу, а потім не одержати очікуваний приплив клієнтів і бажаний прибуток. Чому таке може статися? Важливий фактор, який ми пояснюємо всім своїм клієнтам – оригінальність і креатив повинні бути в міру. Зручність і легкість прочитання вивіски – важливий фактор ефективного дизайну. Існує величезна кількість красивих, але абсолютно не розбірливі шрифтів, які не можна використовувати при виготовленні об’ємних букв. Озвучуючи свої побажання менеджеру рекламного агентства, не забувайте про цей факт. Вибираючи з наданих макетів вподобаний вам варіант (а дизайнер завжди враховує і побажання самого клієнта), роздрукуйте їх і проведіть невелике опитування – як швидко люди зможуть прочитати напис на листку паперу. Якщо у них виникли труднощі, варто вибрати інший шрифт.

Ефективні шрифти з точки зору читаємості при використанні в зовнішній рекламі

Ефективні шрифти для вивіски, об’ємних літер

Шрифт читається, а клієнтів не особливо додалося? Можливо, перехожий або водій неправильно ідентифікував вашу організацію. Чому так сталося? Психологи провели ряд експериментів, які підтвердили, що шрифт впливає на асоціації людей з тим чи іншим видом діяльності. Наприклад, жінки віддають перевагу привабливому прописному шрифту, який часто використовують салони краси, магазини жіночого одягу та косметики. Інший приклад, строгий прямий шрифт часто асоціюється з діловою діяльністю – банки, фінансові установи, офіси адвокатів і т.д. Підводячи підсумки, враховуючи, що будь-яка вивіска повинна нести в собі мінімум тексту, але при цьому залишатися інформативною, такі нюанси, як колір і шрифт також надають потенційному клієнту важливу інформацію про ваше підприємство.

І наостанок, ніхто не може бути фахівцем у всіх питаннях, тому радимо довіритися професіоналам. Вони допоможу підібрати ідеальний дизайн, порадять якісний матеріал, і створять дійсно працюючу рекламу. Замовити об’ємні букви, а також дізнатися їх ціну ви можете прямо зараз у нас на сайті, або зв’язавшись з нашими менеджерами.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення