Іміджева реклама за допомогою стели з об’ємними літерами

Виготовлення іміджевої стели компанії - об’ємні літери і логотипВи знали, що візуальні знаки, а точніше об’ємні і плоскі рекламні букви можна використовувати для створення і підтримки іміджу? Вони сприяють підвищенню впізнаваності бренду, підвищують довіру до підприємства і сприяють збільшенню продажів. Вже не один рік популярності набирають стели з назвою компанії для установки на території підприємства. Сьогодні ми хочемо представити вам ще дві наші роботи для групи компаній Vitagro: мобільна міні-стела, а також об’ємні букви з логотипом на каркасі для встановлення у полі.

Іміджеві об’ємні букви

Монтаж іміджевої стели з логотипом компаніїНавіщо потрібні такі візуальні знаки? Часто компанії власники полів встановлюють такого роду розпізнавальні знаки на своїй території. Які плюси отримує від цього компанія, ми вже писали, розгляньмо цей конкретний приклад з точки зору виготовлення. Стела просто неба буде постійно піддаватися різним кліматичним факторам, тому матеріал для її виготовлення повинен мати характеристиками підвищеної міцності. Найкраще для таких виробів підходять алюмінієві композитні панелі. Загальний розмір знака 6х1,5 м (такого гіганта складно не помітити). Всі елементи кріпляться на каркас із заставною і вкопуються в землю.

Переносна міні-стела з логотипом фірми

Переносна стела у вигляді об’ємних літер і логотипа компаніїДану конструкцію зручно використовувати на виставках і фотозонах. Її легко транспортувати і встановлювати для залучення уваги. А не помітити її просто не можливо – розмір конструкції 3х0,75 м! На цей раз для логотипу і об’ємних літер використовували ПВХ з тонуванням плівкою – такий варіант легший. Тільки для плоских букв «Partner» був використаний АКП. В обох випадках в якості каркаса використовувалася профільна труба.

Іміджева реклама – невід’ємна частина формування бізнесу. Існують безліч способів привернути увагу, зробити бренд незабутнім, а також підвищити лояльність потенційних клієнтів. Візуальні знаки відіграють в цьому не останню роль, що неодноразово доведено нашими клієнтами. Замовляйте стелу у вигляді об’ємних або плоских букв прямо зараз!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення