Стела для міста, селища, села, населеного пункта

Інформаційна стела, пілон населеного пункта смт. Чорнобай, Черкаська областьМіська система навігації – важлива частина благоустрою міста, ваша візитна картка і обличчя населеного пункту. Для багатьох (в першу чергу гостей) навігація починається ще на в’їзді. Всі ми бачили дорожні знаки, що позначають початок того чи іншого селища або села, а слідом за ним нас вітає яскрава і приваблива інформаційна стела. Але чи завжди це саме так? Як давно ви останній раз придивлялися до вашого вказівника? Чи справді він радо зустрічає приїжджих, або ж похмуро і непривітно доживає свої дні? Як виглядає ваше обличчя? Чому стела при в’їзді в місто (селище, село) так важлива? На частину цього питання ми відповіли на самому початку статті, але є ще кілька важливих аспектів.

Зараз всі масово ремонтують різні пам’ятки архітектури, реконструюють будівлі, або будують нові сучасні. Міста все більше починають походити на місце з майбутнього, ніж з минулого. Так чому ж біля в’їзду в багато населених пунктів нас все ще зустрічають побиті часом вказівники? Слово імідж стосується не тільки конкретної людини, або організації, воно існує і по відношенню місця, де ми живемо. Як людину зустрічають по одежі, так і перше враження про нашу батьківщині формується при в’їзді в місто. Яке воно буде, залежить тільки від вас.

Навігаційна стела, пілон населеного пунктаГоворити про це можна довго, тому давайте, коротко розглянемо, навіщо ж потрібна стела для міста?

 1. Формування позитивного іміджу населеного пункту.
 2. Сучасний зовнішній вигляд.
 3. Можливості привабити туристів.
 4. Інформування подорожніх про історичні персони що народилися або проживали у вас, а також цікаві архітектурні споруди.

На останньому пункті трохи детальніше зупинимося. Стела (пілон) – це знак, що дозволяє вам спілкуватися в мандрівника без особистої зустрічі. З її допомогою ви можете зацікавити людей, змусити затриматися у вас довше, щоб відвідати історичні місця. Така конструкція дозволяє розмістити на собі коротку інформацію про вас.

Виготовлення стели для міста

Виготовлення і монтаж навігаційної стели при в’їзді в населений пунктБагато хто може подумати, що їм нема чого виготовляти нову конструкцію, адже стара ще цілком надійна. І такий момент має місце бути. В такому випадку можна провести реконструкцію старого вказівника – обшити його композитними панелями, додати декоративні елементи і т.д. Якщо ж ви все-таки вирішили повністю замінити свою навігацію, або у вас така взагалі була відсутня, то тут ми пропонуємо різні варіанти, в залежності від вашого бюджету. Наші менеджери намагаються запропонувати кожному клієнту кілька варіантів виготовлення, щоб він міг обрати найоптимальніший для нього. Залежно від обраного дизайну, спосіб і технології виготовлення можуть відрізнятися, але, замовляючи таку конструкцію у нас, ви завжди отримаєте тільки найкращий виріб.

Крім виготовлення та монтажу, ми пропонуємо своїм замовникам відправку готового виробу перевізниками. Якщо у вас є можливість самостійно змонтувати знак, ми допоможемо з дизайном, підбором матеріалів, і безпосередньо виготовленням. Звертайтеся до нас прямо зараз, щоб не втрачати часу даремно!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення